Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ő is ismerkedni szeretne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő is ismerkedni szeretne?

Figyelt kérdés

Van egy pasi. Tavaly óta ismerem, de eddig nem írogattunk egymásnak

,lassan két hete rá írtam,azóta minden nap ismerkedünk. Ha én nem keresem ,keres ő ,rám ír stb.minden reggel ha fel ébred jó reggelt kíván stb.jól esik mert mindíg is tetszett nekem,csak nem mertem kezdeményezni idáig...

Ez annak a jele hogy szeretne jobban megismerni?


2019. nov. 20. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez eléggé az. Bár nem értem, hogy miért nem találkoztatok még kettesben, talán egy kis bátorításra vágyik.
2019. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem mertünk eddig egymásra írni..csak látásból ismertük egymást . Facen ismerősnek jelöltem,vissza jelölt és ennyi volt idáig ..rá írtam,hogy róla álmodtam ..és azóta beszélgetünk.


Most már majd meg beszéljük a talit. :D

2019. nov. 20. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha akar valamit, akkor már éppen itt az ideje a talinak :) SOk sikert!


Bár lehet, csak én vagyok túlkombinálós, de egy elérhető közelségben lakó férfi egy évig csak írogat, akkor felmerülne bennem a gyanú, hogy van valakije vagy másokkal is ismerkedik és én csak tartalék vagyok. Nem biztos, de...

2019. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak két hete írogatunk..

40km re lakik tőlem.

Adok neki egy talit és majd ki derül mit titkol..

2019. nov. 20. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:

V ism ...

Vagy csak szex...

V melyik benne lesz.

2019. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!