Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm soha nem mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm soha nem mondja hogy szeret, de azért érezteti (igaz, én azért jobban). Meddig érdemes várni?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, nagyon jól megvagyunk. Távkapcsolat, így max heti egyszer tudunk találkozni. Én már kimondtam neki egyszer. Azóta minden találkozásunkkor várom, de nem akaródzik neki mondani :( már kezdek beleőrülni....

33/f, 29/n


2019. nov. 26. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért nem mondja, mert nem szeret. Legalább is még nem érzi magát szerelmesnek. Vagy nem az a fajta, aki szereti mondogatni.
2019. nov. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit mutat a cselekedeteivel? Eltűr magad mellett, szeret veled lenni, vagy megy a cirkusz? Attól, hogy nem mond ki egy klisét, a cselekedeteivel még mutathatja azt, hogy csipáz.
2019. nov. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon ritkán de mondja ő is, hogy hinyázom neki. Meg ölelget, csókolgat, bújik mint egy kiscica, ezzel nincs gond. De pl. most együtt töltjük a karácsonyt, kettesben. Mondtam neki, hogy "te leszel a legszebb ajándék a fa alatt számomra." - Erre nem mondott semmit, csak meglepődött. Majd eltelt fél nap, és rámírt: "Te pedig az én legszebb ajándékom leszel"

És nem tudom hogy őszinte-e amit mond, vagy elvárt és azért írja.

2019. nov. 26. 07:10
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg keres ő engem, ha tud. Pl. lenyom egymás után 2x 12 órás műszakot és csak aludni van ideje a kettő közt, tuti felhív, pedig olyankor tényleg csak percekben mérhető a szabadideje.
2019. nov. 26. 07:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudod még azok nak is nehéz kimondani az ilyen szavakat akik ezt szeretik kinyilvánítani.

De annyira elcsépelt, hogy már tényleg ciki kimondani.

A legjobb az, ha érzed, ha pedig nem érzed akkor keress olyat akit "elégnek" érzel.

2019. nov. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem nehéz kimondani. Ha szereted a másikat, azt sose nehéz kimutatni. Sose értettem az ilyen ál-kemény rideg macsó gondolkodást.
2019. nov. 26. 08:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Altalaban akkor mondjàk ki az emberek amikor megrendül a kapcsolata pl szakitani akar a masik.akkor meg jön a de en szeretlek ne hagyj el. Erdekes a félénkek akkor kibirjàk nyögni.
2019. nov. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*csak olyankor a masikat màr nem erdekli. Késö.
2019. nov. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!