Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érdemes kezdenem ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes kezdenem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Esti suliban van egy osztálytársam, aki nekem megtetszett.

Idővel közelebb kerültem hozzá és csókolóztunk.

Előtte tisztáztuk, hogy nem akar sem ő, sem én kapcsolatot.(mármint ezt általánosságban értettük, nem konkrétan egymásra)

Én olyan vagyok, akinek nagyon nehezen tetszik meg valaki, nagyon ritkán érzem ezt a vonzalmat külsőleg.

Viszont most egy ideig nem találkoztunk és nek is beszéltünk, mert nem tudtunk.

Sokat gondolok rá, illetve érzem, hogy tetszik nekem és ez boldoggá tesz.

Viszont van olyan időszak, mikor nem gondolok rá, amiből azt tudnám lekövetkeztetni, hogy csak a külseje ragad meg annyire, ami bármikor elmúlhat.

Gondolkodtam, hogy beszélek vele arról, hogy nekem tetszik, és hogy szeretném jobban megismerni, de fogalmam sincs, hogy így jó ötlet-e ez, hogy ténylegesen érezhetek valaki iránt ilyen erősen és tartósan egyelőre szerelem nélkül.

Igazából csak beteljesületlen szerelemnél éreztem ehhez hasonlót (mármint akkor éreztem ezt az erősséget és boldogságot, hiába nem voltam együtt az illetővel.)

Szeretnêm kikérni a tapasztaltabb emberek véleményét, hogy érdemes-e ebbe belefektetni időt és energiát, hogy megismerkedjünk, vagy majd idővel ez elmúlik?

A srác 24 éves, én pedig 18 éves vagyok.


2019. nov. 21. 02:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Most amúgy azt várod, hogy megmondják neked előre mi lesz a ti konkrét esetetekben?

Nézd, valószínűleg nem együtt fogtok megöregedni, főleg ha a srác nem akar kapcsolatot, de egy jó kis kaland lehet belőle.

2019. nov. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem, én azt nem tudom, hogy az amit érzek az egy olyan érzés mint amikor 16-17 êves voltam, nem rudom hogy ez mostanra mennyire komolyodott, és nem tudom mit gondoljak.

Kalandra nem vagyok vevő.

2019. nov. 21. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!