Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes lettem egy nőbe és átragadt rám a depressziója. Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeptemberben megismerkedtem egy nagyon szép, de depresszios nővel. Ő jött oda beszélgetni, ismerkedni szeretett volna, egyedül volt. Nagyon nyomasztó volt, láttam rajta, hogy teljesen elhagyta magát, a külsején, szerintem anorexiás is. Egyedül él albérletben, könyvelő, tudom hol. Ahogy néztünk egymás szemébe, mintha rámragasztotta volna az érzést, teljesen "befordultam". Szeretett volna tőlem valamit, de a számát nem mertem elkérni. Azóta nem tudom kiverni a fejemből, folyton arra mászkálok, találkozhatnèk is vele, de attól félek ciki lesz, hogy magamba fordulok tőle, pedig segíteni szeretnék neki. Zenével foglalkozom amúgy , erzékeny típus vagyok, de olyanok jarnak a fejemben, hogy pont nem erre van szüksége és megjobban lehúznám. A találkozás és beszélgetés óta én is teljesen fásult és enervált vagyok, pedig ez nem fertőző betegség.. Amikor jobb passzban vagyok arra gondolok hogy milyen volt mikor a szemébe néztem, nagyon tetszett a tekintete, valami erőt láttam benne. Éjjel nappal rajta jár a fejem , de nyilván velem is baj van, ha így "átragadt" rám a helyzete.. szerintetek mi a megoldás?
2019. nov. 29. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Vidd vévig amit elkezdett dobd el életed. Büszke lesz rád.
2019. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ráhangolódtal erre a lányra át is vetted az érzéseit. Szerintem beszélj vele ha már ennyit jár a fejedben.
2019. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Nézz az én szemebe. Én olyan életvidám vagyok. Hátha rád ragadna.☺
2019. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem foglalkozol vidám emberekkel, hogy az ő érzéseik ragadjanak rád? A mosoly is épp ilyen “fertöző”. Nem a lány tehet róla, hogy ilyen vagy, és valami személyes okod lehet rá, hogy ennyire foglalkoztat téged épp ő.
2019. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, arról nem tehet hogy én is hajlamos vagyok a depresszióra. Persze hogy foglalkoztat, vagy 20 mp.ig néztem a szemébe , szinte olvastam a tekintetéből. Mintha látnám amiket ő lát... nagyon furcsa volt.
2019. nov. 29. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!