Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes lemondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lemondani a szerelemről?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Sosem volt még részem szerelemben. Vagyis nem tudok róla hogy az lett volna. Sok fiú bejött már, de egyikkel sem mertem kapcsolatba lépni, vagy csak távolról figyeltem az illetőt. Úgy érzem engem direkt kerül el a "szerelem". Mondjak le róla inkább? Ha képbe jön egy fiú vagy férfi, csak problémát okoz általában. Nyomasztó érzést okoz hogy nincs esélyem, mással látom. De nem tehetek róla, ha ő tetszik. Csendben szenvedek, emiatt nemn tudok koncentrálni a tanulásra, sok hibát vétek, olyan dolgokat is csinálok, amiket egyébként nem, ezzel Úgy érzem néha bohócot csinálok saját magamból. Egyedül is le lehet élni az életet? Mit tegyek ha "valaki elveszi az eszem", de nekem muszáj lenne koncentrálnom? Hogyan maradjak saját magam, amellett aki tetszik?

2019. nov. 30. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
20 éves vagy, ráérsz még úgy 10 év múlva sírni hogy nincs részed szerelemben.
2019. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor már nem akarok ilyen dolgokon sírni.
2019. nov. 30. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem ártana legalább egy laza szexkapcsolat míg nem lesz komolyabb,vagy legalább masztizz rendszeresen mielőtt még idegösszeroppanszbele.
2019. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést. Nagyjából 12-13 éves korom óta vágyom egy igazi párkapcsolatra és szerelemre, de eddig még csak egy kapcsolatom volt, amelyben nem voltak mély és erős érzelmek, de adtam egy esélyt a dolognak, mert a srác nagyon kitartó volt. Én azt mondom, hogy ne görcsölj rá a témára, éld az életed, foglalkozz a jövőddel. Tudom, hogy nehéz nem gondolni erre, mert az én mindennapjaim is végigkísérik azok a gondolatok, hogy mi van, ha soha nem találom meg a lelki társamat, de ezt el kell engedni, különben beleőrül az ember. Ha van rá módod kezdeményezz, ismerkedj, ha valaki nagyon bejön ragadd meg a lehetőséget. De ha nem csinálsz semmit, biztos vagyok benne, hogy akkor is megtalál majd a társad. :)
2019. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!