Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelmen túllépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelmen túllépni?

Figyelt kérdés
Laza baráti kapcsolatunk van, néha találkozunk, szoktunk messengeren is beszélgetni,de csak általános dolgokról. Nekem viszont nagyon tetszik,amit próbáltam tudatni is vele,flörtöltem is vele amit viszonzott,de lehet csak én képzeltem bele többet. Sőt, azt hittem kölcsönös a vonzalom, azonban egyre biztosabb,hogy félreértelmeztem a jeleket. Hogy lépjek túl rajta,ha szoktunk találkozni és beszélgetünk? Az nem lenne fair ha felszívódnék 2 év ismeretség után,viszont így minden nap örlődök.
2019. nov. 30. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ki kell mondani, mi a helyzet és megnézni, mi rá a reakció. 2 évet eltoltál már, mennyit pocsékolsz még el?
2019. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek az előttem szólóval
2019. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ne azt mondd neki, hogy szerelmes vagy, hanem hívd el valahova kettesben.
2019. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem lenne fair? Ha neked ez így szar és így lépsz túl, akkor ez van. Majd feldolgozza. Túl fogja élni ő is.
2019. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már így, elhívtam randira.

Mondta, hogy ő csak barátként tekint rám, de legalább megpróbáltam, túlléptem rajta.

Ha egy kicsi esély is van rá próbáld meg, jobb mint évekig őrlődni.

2019. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam. Több mint fél évig nagyon jó "barátok" voltunk, én voltam az egyetlen aki ott volt mellette, barátja leszarta. Amikor szakított a barátjával elmondtam neki, hogy én többet érzek mint barátság, a válasza az volt hogy ő is, részben ezért is szakított a barátjával. Egy hónap után visszament a barátjához, mert "túl sok időt beleölt már a kapcsolatukba, de maradjunk barátok". Az álom rémálom lett. Rövid ideig bírtam, ezt a legyünk barátok dolgot, de nem ment. Ekkor megkaptam, hogy csak arra kellett nekem, hogy megdugjam és ekkorát nem csalódott senkibe.


Mondd el neki mit érzel, ha visszautasít lépj ki az életéből, hidd el jobb lesz.

2019. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!