Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem reagál vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem reagál vissza? Valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel egész jóba voltunk. Volt köztü k szemezgetések. És volt hogy rám mosolygott ha megláttuk egymást.sajnos pár hónapja elváltak utjaink. Viszont ma újra találkoztunk. Váltottunk pár szót de nem mert bele nézni a szemembe.

Mikor véget ért a beszélgetés és amikor elment utána én rá irtam hogy öröm volt veled találkozni és látni. Csak látta de nem irt vissza.


2019. dec. 2. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kb pár órája látta? Lehet fog írni, nekem is van olyan, hogy kijelzi, hogy láttam az adott üzenetet, de nem volt időm válaszolni stb.
2019. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább kb 1 órája azóta semmi ! Sértő számára ? Nem értem ! Egyébként már nem ez az elsö ! Mindig kedves dolgokat irok neki ! Nem vagyok bunkó !
2019. dec. 2. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, van már valakije vagy csak más tetszik neki már.
2019. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De attol nem lehetne vissza irni annyit hogy köszi téged is jo volt látni és találkozni veled!!??? Vagy valami ilyesmi !! Én kedvelem és birom a csajt de azért ez kicsit szarul esik hogy akármit irok semit sem ir visza ! olyan mintha mindig csak roszat irnák neki vagy csúfságokat ! És ezért viselkedik igy ! pedig szó nincs ilyenröl SŐT...
2019. dec. 2. 19:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel ha más tetszik neki vagyha van valakije de legalább írna valamit vissza ! Legalább egy köszönömöt ! Mert olykor jól esne az embernek ha már kedves a másikkal...
2019. dec. 2. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már többször nem írt vissza, az elég egyértelmű jelzés, hogy nem édekled... Minek íraz neki újra? Valószínű azért nem válaszol egyáltalán, mert nem akar felbátorítani.
2019. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha többször nem ír vissza, akkor nem érdekled. Lehet csak te láttál bele többet. Ő meg nem mer megbántani téged.
2019. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hatos és hetes : Akkor ez lehet az oka? eddig nem értettem a viselkedését. Most legalább tudom ! Többet már nem irok neki semmit ! Pedig jol megvoltunk...köszönöm a komenteket
2019. dec. 3. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!