Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar mindenről tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenről tudni anyukám? Ti mennyit mondotok el neki?

Figyelt kérdés

Ma nála voltam és mikor haza jöttem anyukám nem hagyott békén annyira faggatott mindenről. Mondta is hogy nagyon jó kedvem van mitcsinaltunk? Most erre mit mondjak neki?

19 éves Lany vagyok és 3 hónapja vagyunk egyutt. Mostanában szoktam járni hozzá eddig csak kint sétáltunk


2019. dec. 11. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Én semmit nem mondok el az anyukádnak.
2019. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem fura, mert nagyon jóban vagyok anyával. Ha nem lenne olyan jó a kapcsolatunk, lehet, hogy nekem is kellemetlen lenne a sok kérdés. Így viszont sokszor kérdeznie sem kell. Nyilván azért nem avatom be minden részletbe, de nem gond beszélgetni vele.
2019. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám olyan, mintha a legjobb barátnőm lenne, semmi titkom nincs előtte, de a részletekbe sose megyünk bele(hisz magánügy).
2019. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyilvan farokmeretet nem reszletezek neki, de mai napig nagyon joban vagyok anyuval (pedig elmultam 40) es minden hapsi ugybe beavatom.

Szeritem olyan jo dolog egy anyuka, akivel mindenrol lehet beszelni. Sokkal jobb vilag lenne, ha csak olyanok vallalnanak gyereket, akik fel is tudjak nevelni abszolut szeretetben... jaj, bocs, elkanyarodtam :D

2019. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt akarja tudni, hogy szűz vagy-e még, de szerintem sejti, hogy nem kártyáztok a barátoddal.
2019. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az meg semmi engem anyám arról is dagadt ha haverokkal megyek el pedig nem vagyok mar tini... 20f 😬

Nyilván nem részből kérdezi csak kiváncsi... túlságosan is.... 😪

2019. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 21 éves koromig nem volt mit mondanom neki, mert addig pasim sem volt. Miután az akkori barátommal elvesztettem a szűzességemet, kb ugráltam anyukám ágyán, hogy "Megtörtént, megtörtént!"

Ő elküldött citromot enni, hogy eltűnjön a vigyor a képemről :D

2019. dec. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!