Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőknek szól a kérdésem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek szól a kérdésem! Lennétek szívesek őszintén válaszolni?

Figyelt kérdés

Mi fontos nektek a férfiban? Mi dönti el hogy szerelmesek lesztek vagy sem? Külső vagy belső?

Ha van egy férfi, aki külsőre jó, de mégsem akarjátok, annak mi az oka?


Milyen típusú férfiakért vagytok oda?


Köszi előre is a kommenteket!


2019. dec. 13. 19:49
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
77%

"Úgy bírom amikor nők felsorolják az elvárásaikat férfiakkal szemben, közben ők meg egy kelt tésztát se tudnak meggyúrni, mert szerintük nem attól nő a nő. De a férfi legyen okos, pénzes, legyen háza, kocsija. Ők meg a kapcsolathoz csak a puncit tudják adni."


Az a férfi kezd el ezen rugózni, hogy a nő mit tud az elvárásaihoznyújtani, akit bottal se piszkálna meg egy nő se, mert akkora rakás szerencsétlen.

2019. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
81%

8: okos vagyok, pénzem is van, van lakásom (házat nem veszek egymagamnak. Kocsi nincs mert nem használnám ki, inkább költök másra. Ez nem férfi-női szerep, hanem azt jelenti, hogy felnőtt vagyok.

És ha kell, el tudom készíteni a kelt tésztát. Viszont a pasinak minimum el kell mosogatnia azután, hogy megcsinálom.

2019. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
8%

78%, előbb győződj meg a kijelentéseidről utána durrogj!

Szerintem pont a te hozzád hasonló nőket nem piszkálják meg bottal sem...😘

2019. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
82%

"De a férfi legyen okos, pénzes, legyen háza, kocsija"


Nyuszika, miből szeded, hogy én nem ilyen vagyok? Vicces!

Kelt tésztát meg nem tudok, nem is akarok és nem is fogok.

2019. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
96%

Nos mindkettő nagyon fontos de a "belső" felül tudja írni a külsőt. Ha a pasi nem taszít külsőre és a kisugárzása meg van nyert ügye lesz. Fontos a magabiztosság a humor az érzelmi stabilitás intelligencia kommunikációs készség és hogy fel tudjak nézni rá. Jellemzően ha az "elvárt" jellemzők adottak akkor van miért felnézni rá.

Innen jön az ami ahhoz kell hogy kapcsolat (főleg tartós kapcsolat) legyen a dologból. Fontos hogy nyitott rugalmas és elfogadó legyen. Nem szeretem a karót nyelt az lesz amit én akarok típusú embereket. Fontos a játékosság. Én infantilisebb vagyok az átlagnál ( vagy legalábbis amennyire az átlag beismeri) és voltam már olyan pasival aki "két lábbal a földön jár" nem volt szerencsés. Kell a pozitív élet szemlélet és hogy a fontos kérdésekben egyezzünk. Ki hol lakna akar/ nem akar gyereket hogy viszonyul az állatokhoz művészethez a más nemzetiségű emberekhez a melegekhez stb. Hogy áll a "női feladatokhoz". Ez nem feltétlen azt jelenti amit mond hanem amit tesz ahogy megnyilvánul. Kell a kompromisszum készség és fontos hogy kezeli a stresszt és a konfliktus helyzeteket.

Értelemszerűen ez sok pozitív tulajdonság de fontos a meglétük. Lényegében egy kiegyensúlyozott egészséges jól szocializált felnőtt embert keresek.

Nem rég szakítottunk a párommal öt év után mert azok a jellemzők kerültek túlsúlyba amiket nehezen viseltem szemben azokkal amiket keresek egy férfiban. Ha már az elején jobban ragaszkodom az elvárásaimhoz sokkal előbb szétmegyünk. Talán már meg lenne a megfelelő pár valamelyikünknek így meg raboltuk egymás idejét míg azon küzdöttünk hogy összecsiszolódjunk.

2019. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
88%

"Úgy bírom amikor nők felsorolják az elvárásaikat férfiakkal szemben, közben ők meg egy kelt tésztát se tudnak meggyúrni, mert szerintük nem attól nő a nő. De a férfi legyen okos, pénzes, legyen háza, kocsija. Ők meg a kapcsolathoz csak a puncit tudják adni.😂"


Akkor ne foglalkozz a nőkkel! Csúnyák, hiaztisek, csak puncit adnak és követelőznek itt. Komolyan akkor ne foglalkozz a nőkkel. Mert a nők márcsak ilyenek. Na én meg nem vagyok hajlandó alább adni soha többé! 3* tettem meg, a nagy szerelmem hó végén az én villamos jegyre félretett pénzemből vett kávét meg kenyeret, aztán jól megcsalt. Na nem. Amióta nem adom alább, azóta érdekes nem bukok ilyen szitukba.

2019. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
53%

Lehetőség szerint legyen legalább 20 évvel idősebb nálam, ezenkívül még az intelligenciát és az emberségessét szoktam leginkább vonzónak találni. Előnyös még, ha: két lábbal áll a földön (én egy kicsit eléggé elszállt vagyok, jó ha valaki kicsit rám szól néha :D), ha érzelmesebb típus (én elég hideg családban nevelkedtem, és kicsit sajnos én is az vagyok, így ez az egyik gyengepontom), vidám, sokat lehet vele nevetni (nem szeretem a túl nagy komolyságot és szürkeséget), laza, nem ítélkezik, nyitott (ezek rám is jellemzőek, enélkül félek, lenne pár vitánk a dologból).

Kinézetre nem nagyon tudok mit írni, mindenféle férfi tetszett már nekem.

Aztán persze a szerelembe esés mindig tartogat meglepetések, sokszor magam is elcsodálkozom rajta, hogy éppen ki tetszik meg.

A lényeg, hogy szeressük egymást, vonzódjunk egymáshoz, tudjunk jókat beszélgetni és közös programokat szervezni.


26/N

2019. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
85%
Ja, csak jelzem #8, a kelt tésztát nem gyurjak, hanem dagasztjak. Jobb lett volna, ha csendben maradsz.
2019. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
64%
16, 5 értékes évet pazaroltál el te is az életedből. Gondolom 30 fölötti vagy?
2019. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
81%

Hmm, ez elgondolkodtatott. Igazából nekem könnyű bejönni, de ugyanilyen könnyű "kijönni".


A "bejövés" az nem tudatos dolog, nem papírforma, a "kijövés" igen. Életből példa. Ha megkérdezel, azt mondom, sportos, jóképű pasik tetszenek. Ennek ellenére 10 perc alatt beleszerettem egy átlagos arcú, kövérkés informatikusba, mert az alatt a 10 perc alatt folyton nevettem vele. Könnyen "bejött". Aztán mikor megtudtam, hogy jobbos, abortuszellenes, utálja a melegeket, ugyanilyen gyorsan ki is szerettem belőle.


De nem kell ilyen nagy dolognak lennie, ha meglátnám fikázni, úgy dobnám ki a mező közepén, mint az Aerosmith klipben.

2019. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!