Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőknek szól a kérdésem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek szól a kérdésem! Lennétek szívesek őszintén válaszolni?

Figyelt kérdés

Mi fontos nektek a férfiban? Mi dönti el hogy szerelmesek lesztek vagy sem? Külső vagy belső?

Ha van egy férfi, aki külsőre jó, de mégsem akarjátok, annak mi az oka?


Milyen típusú férfiakért vagytok oda?


Köszi előre is a kommenteket!


2019. dec. 13. 19:49
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
42%
A kelt tésztát dagasztják először és utána többször átgyúrják hogy finomabb állaga legyen. Na bumm....
2019. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
83%
"Feszultseg a levegoben" ezen jot rohogtem!:D
2019. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
69%
Dagasztjak, nem gyurjak: [link]
2019. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
27%

A nőket nem a pénz érdekli, a nőket nem a pénz érdekli, a nőket nem a pénz érdekli, olvasom itt állandóan ha férfi kérdi.


Egymás közt meg alapelvárás a félmillás fizetés. De szánalmasak vagytok, legalább annyi gerincetek lenne, hogy kimondjátok, ne csak egymásnak.

2019. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
17%
Kedves 24-es, még ha csak ez lenne az egyetlen, amiben képtelenek igazat mondani!
2019. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
84%
Én meg csak olyanba tudok beleszeretni aki NEM magabiztos. Ízlések és pofonok. Nekem az számít hogy legyenek igazi érzései, jó szíve, és ne sikert akarjon hanem boldogságot, ezen kívül külsőre tetsszen és legyen értelmes. Páromba kis hülyeségei miatt szerettem bele, amit teljesen máshogy csinált mint az átlag.
2019. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
84%
Persze, kizárólag a minimum fél milliót kereső férfiaknak van barátnője, felesége, családja. Itt egyedül TI hazudtok magatoknak, és már el is hiszitek a sok baromságot, amit összehordatok.
2019. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
81%

A belső a legfőbb döntő mérték, hogy tudunk-e beszélni legalább 3 mondatot.


Hiába néz ki jól, ha csak szobanövénynek jó, mivel nem csak piros karikás igényeim vannak.


Párom okos, jó indulatú és még helyes is-bár az utolsó az plusz-.

2019. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
59%
Keressen nettó 400-at. Nem a pénz miatt, nekem van elég, hanem a hozzáállás miatt, hogy nem elégszik meg legalja 3 műszakos gyárimelóval. Tőlem aztán fel is gyújthatja a fizetését.
2019. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Rockarc ***** válasza:
82%

Ez megint jo kis hulye incel duma volt. Netto 500-at Budapesten kivul tenyleg csak egy mareknyi ember keres. Videken akkor nincsnek is parok meg hazassagok?


43F

2019. dec. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!