Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy kollégám aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kollégám aki tetszik, van barátnője, felfogtam. Attól még szeretném élvezni a társaságát, olyan nagy kérés ez?

Figyelt kérdés

Elegem van már az egészből. Ma is meló után alig vártam, hogy beszéljünk. De már hívta is barátnője, vette is fel, hozzá se lehetett szólni csak elköszönt és lépett. Ez van meló után, meló alatt meg vagy azért nem tudunk beszélni, mert vagy ő, vagy én, vagy mind a ketten ki se látunk a munkából, vagy ha lazább nap van, akkor meg rögtön a barátnőjével emailezik. Konkrétan odamegyek az asztalához dumálni, és még közben is emailezik, ennyibe nem nézi a velem való beszélgetést.

Az a baj, hogy nem tudom leszarni ezt az egészet, mert tetszik nekem, már elég régóta.


2019. dec. 14. 23:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz ha elmeséli a barátnőjének, kiröhögnek közösen hogy milyen hülye vagy vagy megkeres és megtép a csaj :D 18L
2019. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem miért téged kéne előtérbe helyeznie a barátnőjével szemben?

Ha elég régóta tetszik, akkor se lesz semmi az egészből, a leírtak alapján szerencsétlen ember semmivel nem jelzi feléd, hogy egy csöpp esélyed is lenne nála.

Mindenképpen engedd el, mert tönkrevágod magad, aztán az is az Ő hibája lesz... xd

2019. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jézusom 😁😁 kis pióca vagy. Nem akar semmit tőled,nem érdekled és mivel látja,hogy tapadsz rá ,még a barátságodat SEM akarja. Neked ez nem egyértelmű?
2019. dec. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!