Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy oldjuk meg az együttléteket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Hogy oldjuk meg az együttléteket?

Figyelt kérdés
A pasi, akivel együtt lennék, még otthon lakik és én is még otthon lakom. A fizetésünk nem elég az albira, abból csak nyomorognánk. Közel a 30-hoz, még mindig azt kell nézni mikor nem lesznek itthon, pedig pl a nővérem is itthon lakik és ő minden nap itthon van.

2019. dec. 16. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Mert hol a pibe laktok, hogy 2 ember fizetéséből nem tudtok albiba menni?
2019. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Amikor kicsi a nyüzsi a lépcsöházban, bugyi le, kukára dölsz és mehet a szerelem.

(Tényleg nem tudjuk megoldani a helyszingondotokat. Nálam pl ellehetnétek néha, de azt sem tudom, hogy hazánk melyik részén szeretnétek kufircolni? Ahol nektek kellene, vannak-e olcso panziok, szoba néhány orára, engedékeny haverotok, stb.)

2019. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hellmano ***** válasza:

2-es ez a nálam ellehetnétek néha, azért kb. azt sugallja, hogy azért leskelődnél meg húzkodnád a répát cserébe nem? :D


A nővéred nem lehet olyan suta 30 felett, hogy nem veszi észre, ha dugni akartok és lelép a francba?

2019. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

saját szobátokban?.. bezárjátok kulcsra és mehet a mente.


közel a 30hoz ne legyetek már ennyire dedósok.

2019. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyetek ki egy lakást 2-7 napra!
2019. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2! Rosszindulatu vagy!!! Nem ismersz, de -gondolom magadbol kiindulva- tételezel fel viselkedéseket.
2019. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ennyire nem lehettek mulyák ☺

Gindolom a nővéreddel mem közös a szobátok,ajtó bezár és szex. Gondolom nem a konyhapulton vagy a mosógépen akarjátok csinálni,ahol más is tartózkodik. Ha Ti 30-hoz közel vagytok,gondolom a nővéred is és biztos vagyok benne,hogy tudja,az emberek szoktak szexelni.

Hol éltek ahol lehetetlen a munkabérből lakbért fizetni?

Mi pesten,rohadt drága a lakbér és mégis albérletben vagyunk. Jó,nincs aranylappal díszített fagylalt vagy sütemény evészet,nem járunk naponta étterembe,mert főzök de amire szükségünk van,az minden megvan. Közel 30 évesen nekem fura a szülökkel együtt élés de van ilyen is. Én 21 évesen már külön éltem a részben (fele hitel fele kp volt) hitelből vásárolt házamban és senki sem tolt alám pénzt,hogy megvehessem,egyszerűen nem szórtam fiatal koromban sem,nem kellett 100ezerért sem sound sem sziget bérlet.

2019. dec. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De tényleg, vidéken egy minigarzon 5E/nap alatt van + takarítási díj. 2-3 hosszú hétvégét csak ki tudtok gazdálkodni havonta.
2019. dec. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, valóban nem közös a szoba a testvéremmel, de a magánéletet nem így képzelem.
2019. dec. 17. 06:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk anno a férjemmel, hogy kivettünk szombati napra/éjszakára egy szobát. Alig vártuk azokat a napokat. Kora tavasszal felépült a házunk és, amikor már volt rendes fűtés benne, akkor össze is költöztünk. Szépen együtt berendeztük stb. Ő az anyjával élt,mert ápolásra szorult egy baleset miatt,én is otthon a szüleimmel,mert a fizumból nem tudtam volna elköltözni és nem is láttam értelmét az albérletnek,mert a félre tett pénzemet nem akartam arra pocsékolni. Gondoltunk egyet és önerőből meg persze hitelből építkeztünk. Nem bántam meg, hogy hamarabb épült fel a ház,mint ahogy össze költöztünk volna. A kapcsolatunk azóta is jó és már van 2 gyerekünk. Mennyire komoly a kapcsolat? Közös ház nem opció?
2019. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!