Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy félcigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy félcigány fiúba de apu nem tolerálja?

Figyelt kérdés

Mit lehet ilyenkor tenni?

Azt mondja félt, mert a cigányok kiszámíthatatlanok. Tényleg ennyire veszélyesek?

Tudom hogy apa jót akar nekem, nem lázadok csak érdekel.

Én 23, ő 22


2019. dec. 18. 20:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
#11. Hány cigánnyal volt dolgod életedben egyébként?
2019. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nekem is vannak fenntartásaim a cigányokkal. De volt egy barátom aki szintén felcigany volt. A cigány apjával élt mert a magyar anyja elhagyta őket. Az apja kőműves volt, ő egy gyárban volt targoncas. Tehát rendesen dolgoztak, nem loptak, soha nem volt dolguk a törvénnyel, a srácnak több szakmája is volt. Kellemes csalódás volt igazából. Vége lett, de olyan miatt ami ettől teljesen független.
2019. dec. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem hallgass apukádra.
2019. dec. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
45%
Senki sem tehet arról, hogy minek, vagy hová születik. De ha már meg születetett, akkor élni kell. Csak az nem mindegy, hogy hogyan. Apukád ismeri talán a fiút és környezetét, vagy egyszerűen csak fajgyűlölő? Mert ha ismeri a családot és alátudja támasztani a véleményét érvekkel is, feltétlen hallgasd meg. Neked apukád csak jót akar. Ellenkező esetben neked kell felmérni a helyzetet.
2019. dec. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rendes vagy csak annak mutassa magát mióta ismered? Mi a foglalkozása? Milyen a családi háttere?
2019. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!