Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők titeket nem rémisztene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők titeket nem rémisztene meg, ha a férfiről akivel ismerkedtek kiderülne hogy sokat olvasott ember? Nem lenne magas intelligencia szintje, viszont rendkívül tájékozott lenne, hozzászólna mindenhez.

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező! Áruld már el légy szíves, hogy ebben mégis mi a rémisztő.
2019. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem rémisztene meg, de inkább intelligens legyen, mint olvasott. A 21.században lexikális tudásra már nincs akkora szükség, inkább legyen meg valakinek a magához való esze.
2019. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki. A koszos köröm ami rémisztő.
2019. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, sőt, tetszik. Én is szeretek olvasni, és sok témához hozzá tudok szólni úgyszintén. Inkább lelomboznak azok a férfiak, akik tájékozatlanok, egysíkúak. Fontos, hogy jókat, tartalmasakat lehessen beszélgetni a másikkal.

43/N

2019. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 honnan tudod, hogy Tau bácsinak koszos a körme? :D
2019. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Semmi rendhagyó vagy különleges nincs abban, hogy egy férfi hozzászól mindenhez (még ahhoz is, amihez semmi köze, vagy amihez nem ért, vagy amiről senki nem kérdezte) :DD
2019. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2%
A nők csak attól rémülnek meg, ha egy férfi okosabb, tájékozottabb náluk, sőt, ki tudja bogozni a fejükben lévő gordiuszi csomót.
2019. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Amíg nem okoskodik, addig kedvelem. Amikor valaki pár könyv alapján elhiszi, hogy ért valamihez és baromi elfogult az általa olvasott àllásponttal, az nagyon rossz. Egyébként örülnék neki, nincs minek megrémisztenie ebben, edzett vagyok én is a témában :)
2019. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon örülnék neki, ugyanis nagyon szeretek olvasni. Majd' elolvadtam, amikor egy sráccal egy órán át beszéltünk Oscar Wilde: The Picture of Dorian Gray-jéről. Azóta össze is jöttünk, nagyon vonzó benne (többek közt), hogy bár nem foglalkozik mindennel, mégis minden témában vannak intelligens meglátásai.
2019. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mióta megtanultam olvasni, megállás nélkül olvasok. 12 évesen olvastam ki az Isteni színjátékot, mert láttam színházi előadást a tévében és nagyon megtetszett. Nem ijedek meg senkitől, sőt. Tisztelem azt, aki olvasott, művelt.

N 42

2019. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!