Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan ember az életedben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember az életedben, akinek bánod, hogy kosarat adtál? Most milyen a kapcsolatod vele?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van sajnos,most haverok vagyunk.
2019. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Nincs ilyen ember. Akinek kosarat adtam, az nem véletlen. Nem is bánom egyiket sem.
2019. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lazy Lover ***** válasza:
Van sajnos
2019. dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan!

Azóta belattam ,megbántam es eselyt adtam arra ,hogy ő is kosarat adjon!!

Ennek 13 eve,azóta a feleségem!

2019. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Van igen. Nagyon örülök, mert utána sokszor gondoltunk egymásra, és végül nagyjából egyidőben érdeklődtünk is egymás felöl, aztán sokat dumáltunk.

Ennek nagyon örültem, mert nagyon jó embernek tartom. Örülök, hogy akkor sem neheztelve váltunk el, és mostanában is lazán írunk egymásra, de a viszony inkább haveri, baráti lett. Egyébként nagyon bízunk egymásban, és az emberi oldala, a szimpátia teljesen kölcsönös. Más kérdés, hogy még nem tudtunk egymásra úgy nézni, hogy újra megpróbáljuk. Mások is a céljaink, de mondjuk azokat ha úgy lenne szerintem össze tudnánk hangolni.

Viszont olyan kapcsolatot nem akarunk, hogy csak magány miatt keressük egymást. Ami most van az egy laza barátkozós dolog, vagy még annyi sem. Lehet belőle még valami, de most egyikünk sincs olyan állapotban.

2019. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigieket! Mindenkinek ment a zold... es termeszetesen varok tovabbi valaszokat. :)
2019. dec. 26. 16:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen bánom egy 31 éves férfinak


37/N

2019. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, egy velem egykorú nővel kapcsolatban történt. /37F/
2019. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 opened paradise ***** válasza:

Igen, mikor rajtunk kívülálló okok miatt "kellett", azt mindig. Mint pl. táv, meg ilyenek. Bár volt olyan, akivel utána mégis alakult idővel valami.

Leginkább semmilyen. Van akire sokat gondolok, de sajnos ennyi.

2019. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van sajnos

Most a szeretőm...

2019. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!