Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy más nőkre áll fel a farka az én jelenlétemben?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már,hogy filmeztünk/tévéztünk és ha egy szexi lány/lányok szerepeltek a tévében a barátomnak felállt a farka. Szerinteted ez normális dolog és ne szóljak inkább emiatt?

2019. dec. 29. 20:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor örülök, hogy nincsen péniszem, nekem tuti úton-útfélen felállna.
2019. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező nem neked írtam,hanem a 3. és 4. válaszolónak.

Tudom hogy te csak kíváncsi voltál,bocsi.

Amúgy elég sokat vagyok az oldalon,tudom hogy vannak itt mindkét nemből elég fura egyedek,de a gyakorira úgyis csak megkeseredett vagy unatkozó emberek járnak,az utcan nem fogsz minden sarkon "primitív ösztönlényekbe" vagy"tudatlan r#b@ncokba" futni(csak minden második sarkon)

2019. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Majd idővel elmúlik.
2019. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Most hogy az egyiket törölték már csak a 3.válaszolónak szól amit irtam.
2019. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket én is próbáltam úgy felfogni,hogy ez a normális és nyilván nem a legjobb érzés,de ha más gond nincs akkor túl kell lendülni a dolgon.
2019. dec. 29. 20:39
 16/31 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normális nyugi! Ne hozd szóba előtte, mert úgysem tud mit csinálni, ha újra megtörténik, vagy pont egy frusztrációt ültetsz el benne, és ha szeretne lefeküdni veled, nem áll fel neki, mert múltkor "rászóltál" az álló farka miatt...
2019. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Nézd kérdező olyan nincs, hogy egy egészséges szexualitású férfinél kikapcsolódik az érzékenység minden szexuális ingerre, hogy csakis a párjára izguljon fel. Vagy működik a rendszer es akkor egyéb ingerek is felhuzzák, vagy nem, de akkor te se fogod felizgatni. Neki működik a rendszer. Ennek inkabb örülj.
2019. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Igen ő is épp ezt mondta,amit te kedves utolsó válaszoló 😅
2019. dec. 29. 21:09
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
Állj vele szemben, öleld meg ilyenkor, és húzd fel a térdedet a golyóihoz. Talán ebből megtanulja, hogy te vagy neki, és nem azok, akiket bandzsul...
2019. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Öö, hát ilyenen nem gondolkodtam, de szerintem ezt a tanácsot most nem fogadom meg,de köszi azért!😅 ilyet még akkor se csinálnék, ha tényleg nagyon megbántana, ettől szerintem jobb nem lenne a helyzet..
2019. dec. 29. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!