Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar velem szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szexelni?

Figyelt kérdés
Laza kapcsolatban vagyok egy férfival. Megbeszéltük, hogy csak szex és nem megyünk bele mélyebb dolgokba. Nálam idősebb 15 évvel. Többször csinált olyat hogy csak úgy megjelent ott ahol én vagyok. Általában annak az lett a vége hogy elmentünk hozzám. Viszont most elutasította a szexet. Eljött hogy dumáljunk pedig nem hívtam és mikor szexelni akartam lerázott. Hirtelen valami dolga lett. Ez miért van? Ha nem akar velem már semmit akkor miért akar velem találkozni?
2019. dec. 29. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Megunt. Leakar rázni csak még nem tudja hogyan. Meg is érdemled...
2019. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha le akar rázni akkor nem jönne váratlanul munka után fáradtan
2019. dec. 29. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a barátság extrákkal kapcsolat barátság részét picit komolyan vette. Beszéld meg vele hogy nem mindig kell jönnie ha nem akar.
2019. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
#3 dehogynem. fáradtan könnyebben beszél az ember ilyen dolgokról. Nagyobb kockáztatott vállal az ember fáradtan. Bizonyított.
2019. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem biztos, hogy akar. Csak valahogy éreztetni akarja, hogy nem kell belőled több. Benne volt gerinc személyesen tudatni veled. Persze te nem veszed a lapot, kezded túl komolyan venni.
2019. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet az is szexkapcsolat nélkűl szeretne veled egy baráti kapcsolatot. Ha valaki tudatni akarja hogy a masik nem kell oda sem megy! De ez az én véleményem. Vagy van valami ami nyomasztja a lelkét elmondaná de nem tudja hogy ezért nem akar szexelni sem. Mi nem tudhatjuk esetleg kérdezz rá van e valami baj. A kommunikáció ilyen esetekben meg mindenkor nagyon hasznos tud lenni.
2019. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mikeXxX ***** válasza:
100%
Biztos kefél még vagy 3 nőt és most benyalt valamit ! Taps nektek !
2019. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Merevedési gondja van, vagy szadiz téged, vagy mindkettő.
2019. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mással jobbat dug, veled csak beszélgetni akar.
2019. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!