Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Lassan három éve vagyok kapcsolatban. Közösek a céljaink a párommal. Szóba hozta már az esküvőt meg a gyerek témát is. Bízunk egymásban és bármi gond is van segítünk egymásnak ez mindig is így volt. Megbízható és ez oda vissza így működik.


De ugyanakkor meg... nem tudom mit tehetnék mert sajnos nem vagyok benne biztos hogy ez működni fog az ő viselkedése miatt.


Sajnos nagyon sokszor nem képes higgadtan kezelni egy vitát mindjárt felkapja a vizet és nagyon idegesítő mikor kikel magából. Kifejezetten bántó tud lenni a stílusa.

Hiába mondtam neki azt mondja ő ilyen nem tud változtatni rajta.


Pár hete gondolkodom hogy mit kéne tennem és bizonytalan vagyok abban hogy vele kéne maradnom. Az a baj hogy neki ez marha nagy hiányossága.. túlságosan ugrik mindenre. Egyébként meg lehet beszélni vele a dolgokat többnyire de nehéz eset.


Mit gondoltok ?


2019. dec. 31. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Küldd el dühkezelő terápiára. Persze ne így, hanem szépen megfogalmazva.
2019. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!