Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Évek óta nem tudok elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem tudok elfelejteni valakit, mit tehetnék, hogy sikerüljön, bővebben lent?

Figyelt kérdés

Bő két éve szerelmes vagyok egy férfiba. Szerintem én sem voltam számára közömbös, de ez csak sejtés. Mindössze egy néhány hónapos munkakapcsolat volt köztünk, semmi több. A gond, hogy mindketten házasok vagyunk. Tudom, itt jön a sok negatív minősítés...Pedig hiába ő minden vágyam, nem teszek érte semmit. Már imádkoztam is, hogy sikerüljön elfelejtenem. Egy éve se írásban, se telefonon, sehogy sem beszéltünk. Előző évben is csak néhányszor. Facebookon is havonta, kéthavonta jó ha egy posztot látok róla. S nem csak hogy nem tudom elfelejteni, de olyan érzésem van folyamatosan, hogy egyszer még ebben az életben egymáséi leszünk. Ami egész valószínűtlen reálisan nézve, mert már bőven negyven felett vagyunk.

Egyik kérdésem, járt-e már valaki hasonló cipőben, és mi lett belőle?

Másik kérdésem, mindezen felül, hogy semmi kapcsolatom nincs vele, facebookon nem látom rendszeresen, mit lehet még csinálni, hogy elfelejtsem?

Soha nem jártam még így, soha nem éreztem még ilyet.

Egész idáig egy férfi sem közelítette még csak meg sem a férjem szintjét számomra.



2020. jan. 2. 23:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Nincs itt semmi látnivaló. Tessenek szépen továbbmenni.

Már az hogy írsz róla, az is mutatja, hogy ez a "lehetőség" már régen kifújt, sőt soha el sem kezdődött.

Illúziókat kergetsz, nincs is mit elfelejtened, mivel te csupán a saját "bűnös" gondolataidba szerettél bele.

Ha ez a pasi akart volna téged, már réges-rég árkon bokron túl lennétek.

Te nem a "pasitól" nem tudsz szabadulni, hanem saját illúzióid rabja lettél.

Neked csupán néhány futókalandra van szükséged, hogy felébredj Csipkerózsika álmodból.


Jaj, tényleg ne legyél már ennyire naiv.


Nyugodj bele, hogy a férjed is bőven túl van már jó néhány futó kalandon és azért maradt melletted, mivel a kalandok kinyitották a szemét és tudott választani.


Most rajtad a sor. Fogjál egy-két palit, egyszer-kétszer búj ágyba velük és meglásd... huss minden a helyére billen.

Aztán majd csak nevetsz az egészen, hogy milyen egyszerű is az élet...

2020. jan. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és utána lehet gyónni és imádkozni, hogy minél előbb megtisztulj...
2020. jan. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt nem választhatod meg, kibe szeretsz bele, de tudod, irányíthatod a gondolataidat. Idővel elmúlik majd, és felnősz lelkileg. Nekem egy rohadt nagy csalódás kellett ehhez.
2020. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Túl sokat unatkozol sok a szabadidőd felesleges dolgokkal eltölteni.

Bár az élet rövid és ha mind a ketten akarjátok akkor tegyétek tönkre egymás családját/ életeteket.

Aztán tanultok belőle és vállaljátok érte a felelőséget, hogy gyökér gyerekeitek lesznek akik szinten a ti példátokon keresztül fognak sérülni/ tanulni.


Nyugtasson az, hogy nem ti lennétek az első ilyen selejtes emberek akik egy HÁZASSÁGBAN félrelépnek, ennyi önuralom nincs bennetek. Milyen nevelésben részesültetek? Ennyit ér a házasság/ család szentségé?


Aki ilyen takonygerincű emberek minek alapít családot?

Miért nem kúrnak fűvel fával,(úgyis mindig jön egy jobb akire azt vetítesz amit akarsz) mert ez a közössége aminek tagja vagy/ voltál ezt várta tőlük?


Elakarod felejteni?

- akkor ne foglalkozz vele sehol, sem a felesége sem más hozzátartozója posztjára sem. 40 évesen itt tartani fejben, pfff... Mennyi szarságot csinálhattál te, el sem tudom képzelni, ennyi ésszel.

2020. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Változott azóta valami? Jól vagy?

Nekem sikerült egy házas nőbe szeretnem,én is házas vagyok és nő...

Tudom hogy nem voltam közömbös számára,mondta is. 3 éve kezdődött,és most is iszonyatosan kínoz néha a fájdalom.

Minden kapcsolatot megszűntettünk,de valahol bízom benne hogy majd egyszer.

Én 26 ő 40.

2023. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!