Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők többsége miért akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége miért akar jóképű férfit magának, amikor az nagyobb valószínűséggel fogja megcsalni, mint egy átlag kinézetű pasi?

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 16:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a kérdező jól rátapintott egy, szerintem legfeljebb néhány évtizede megfigyelhető jelenségre, miszerint a nők egyre nagyobb arányban ragaszkodnak ahhoz, hogy kimondottan jóképű társuk legyen. Ezen a téren egyre kevesebben kötnek kompromisszumot, s már az átlagos kinézetű férfiaknak is megnehezült emiatt a párkeresés. Egyre több nőnek többet ér a hosszú távú érzelmi biztonságnál, hogy legalább egy-két évre azt hihesse, megfogta az isten lábát, annyira szuper társa van (ezt igazolja néhány korábbi komment a kérdésre). A nagyon jóképű férfiakkal egyébként hinném, hogy az volna a gond, hogy megcsalják a társukat. Nincs nekik arra szükségük: egyszerűen csak egyik hétről a másikra otthagyják, ha már kicsit idősödik, vagy ráuntak, vagy túlzottan pedzegeti a házasodást, gyermekvállalást, s a következő héttől már valaki másnak csapják a szelet, általában sikerrel. Tökéletesen tudatában vannak annak, hogy ezt bármikor megtehetik, és sokan közülük meg is teszik. Nincs ebben semmi erkölcstelen, csupán kihasználják a nők utóbbi évtizedekben megváltozott prioritásait, miszerint oly sokan akarnak mindenképpen csak álompasit maguknak.
2020. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézz meg egy pár Mónika showt. Az összes fogatlan jóskának jut nő. Igaz hogy egy másik fogatlan trampli, de aki akarja az meg tudja csalni a párját függetlenül attól hogy néz ki. Most lehet jönni azzal hogy meg volt játszva de azok a részek ahol ilyen 15-ös IQ-val rendelkező emberek voltak azok igaziak voltak szerintem mert annyi eszük nincs hogy hitelesen eljatszonak valamit.
2020. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

És honnan szoptad ki az ujjadból, hogy meg fogja csalni, kiscsillag? Öcsém is hűséges, pedig normálisan néz ki, nem egy telibeszart búvárruha, akit valaki lehányt. Én is állítólag a szebb kategóriába tartozom, mégis csak egy ember fér a szívembe és rá sem nézek másra, főleg, hogy félig aszexuális vagyok, szóval kizárt, hogy félremegyek valaha. Ráadásul anyámék nem patkánnyá nevelték egyikünket sem és mindkettőnknek a család a cél, nem a dugogatás, értelemszerűen a hűség alap, ha párban vagyunk. Ismerősömnek volt egy okádék pasija, én nem tudom, hogy fanyalodott rá szegény nő, aztán második találkozón már részegen nekem próbálta csapni a szelet. Munkatársan sem egy félisten, akkora a bele, mint az edzőtáskám, aztán mindig ott cuppog a csinosabb kollegináknak csapatépítőn. Mondjuk a csapatépítők abból állnak, hogy az állomány 30%-a rárepül a szebb nőkre, ami önmagában is kiábrándító, de többségük akkor is gusztustalan lenne, ha szingli lennék, nem cska azért, mert foglaltak, hanem ránézésre is.


Nem értem, miről beszélsz. Bárkit nevelhetnek türhőnek, de arról nem tehet senki, hogy jó géneket kapott. Ha mellé hajlandó magával foglalkozni, akkor a megfelelő neveltetés után inkább arra vágyik, hogy egy ember büszkélkedjen vele és imádja mégjobban, kívül - belül.

2020. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom, a csini csajok nem csalfák? Csak a jóképű pasik azok, mert te ronda faszi vagy, akinek jó csaj kell.
2020. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora hülye általánosítás.

Hozzá mentem egy külsőre kicsit átlagon aluli pasihoz, és mégis ő lépett félre, többször is.

2020. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nagy általánosítás. Ez nem függ attól ki helyes ki nem. Ismerek én olyan aki kifejezetten nem helyes srác és hoppá kalandozik össze vissza barátnők mellett is.


A páromra sokan mások is mondják hogy jól néz ki. De ő meg pont az az ember akinek olyan szilárd értékrenddel rendelkezik hogy ilyet soha nem tenne velem.


Még úgy is hogy pedig nagy csajozós volt de velük is mindig korrekt volt. S ő úgy csajozott hogy mindig megmondta előre hogy ez csak szex tehát nem vetített nekik. És a lányoknak ez így is jó volt.


Szóval én cáfolnám ezt az állítást. Helyes férfi de nem csalna meg sohasem.

2020. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!