Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszer egész nap írogat, máskor meg semmi?

Figyelt kérdés

Egyik nap ír, hogy jó reggelt, mit csinálok, stb, egész nap csevegünk, utána meg egyáltalán nem keres? Ha néha ráírok ilyenkor, akkor 1-2 szóval lerendez. Majd ha olyanja van, megint írogat.

Ilyenkor ennyire unatkozhat? Vagy amikor nem ír, akkor épp másnak írogat?


2020. jan. 4. 23:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok most valakivel, de ő szerintem mással is beszélget, amikor meg eszébe jutok ír nekem.
2020. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
53%
Kérdezz rá nála. Nekem is van, hogy kevesebbet írok egy nap, mert sok a dolgom, de meg kell beszélni! Lehet, hogy nem érdekled annyira, nem vesz komolyan, annyira nem fontos neki a beszélgetés, nem tudhatjuk amíg nem tisztázzátok le.
2020. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Annyira el van foglalva. Szerintem se hagyd magad csicskáztatni.
2020. jan. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mással írogat, ha jon jobb, akkor inkább azt választja. Csak akkor ír,mikor épp nincs senki akit traktalhat. Aztán elsirja bánatát napokig,közben fűti a következőt. És ha az meghallgatja,akkor eltűnik.
2020. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mert van neki más szerintem....
2020. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is van neki fontosabb embere. Tök mindegy, ez ellen a játszmával sem tehetsz.
2020. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Volt ilyen férfi az életemben. Pár hónap után derült ki, hogy mégsem egyedülálló, ahogy azt állította. Ha otthon volt a barátnője, akkor sosem írt, amúgy állandóan rajtam lógott.
2020. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Múltkor, amikor együtt voltunk előszilveszterezni, akkor is sokat nyomkodta a telefonját, szóval biztos valakivel jól elvan.

Volt már olyan is, hogy én írtam neki, és nagyon bunkó stílusban lerázott.

Máskor meg olyanokat ír, hogy írjak neki nyugodtan, ha unatkozom.

Férfiak.. :D

2020. jan. 5. 17:15
 19/21 anonim ***** válasza:

Te ki vagy az életében?

Pl, mindig visszaírok annak akit ismerek, meg jó barát, szerelem, családtag amint látom. De pl, volt egy itteni felhasználó aki úgy gondolta, hogy jól elbeszélgetünk, de igazából elég egyoldalú volt. Mindig kifejtettem neki bőven a véleményem, aztán csak helyeselt. Meg sablonos dolgokat kérdezett amikre nem lehet mit mondani. Egy nap 20x megkérdezte hogy vagyok stb...

Neki nem tűnt fel, hogy ez így nem tartalmas és nem izgalmas beszélgetés. Egyszer számon kért, hogy miért csinálom ezt, miért nem válaszolok nekiés azt mondta, hogy bunkó vagyok, hogy elhitetem vele, hogy kedvelem, közbe meg lelépek ha van más. Magyarul egy pár nap unalmas beszélgetés után egy idegen ilyet odanyom hozzám.

De pl akit ismerek és jó kapcsolatot ápolunk azzal rendszeresen beszélgetek nessengeren is, de nem sértődök meg, pl ha az egyik barátnőm egy napig vagy két napig nem valaszol, mert tudom neki is van élete rajtam kívül és dolgozik. Anyának apának igyekszem hamar visszaírni, páromat visszahívom ha felhívott, de had ne kelljen egy idegen gyakorisnak minden órában leírni mit csinálok, hogy vagyok, vagy miért nem szeretem a spenótot, mert unalmas és kicsit sok.

2020. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Mi munkatársak voltunk, aztán kialakult barátság kis extrákkal ;)

Általában jól elbeszélgetünk, nem csak olyanokat, hogy hogy van a másik, meg mit csinál.

Mindegy, most mással csinálja ezt. Aztán majd ha megunja őt is, akkor keres újat és így tovább :(((

2020. jan. 7. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!