Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit csinálnátok, ha egy lány miattatok lett volna öngyilkos?

Figyelt kérdés
Egyetlen levelet hagyna hátra, amiben az irántad való érzéseit fejti ki és hogy tulajdonképpen te kergetted bele ebbe az egészbe. Nagy port kavarna az ügy, a médiába is bekerülne.
2020. jan. 7. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Sajnálnám, hogy ezt tartotta megoldásnak, ahelyett, hogy tovább lépett volna.
2020. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez lelki terror bakker.. Pont lef0snám, hogy a médiába benne lenne. Egy embert így nem lehet megfogni, hogy vagy velem leszel és szeretsz, vagy megölöm magam.. Erre van az a mondás, aki hülye az haljon meg. Neked sem esne jól, ha egy pasi rádszállna, és ilyennel fenyegetőzne.
2020. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ön is úgy érzi, krízishelyzetben van, ingyenesen hívhatja a 116-123 vagy 06 80 820 111 telefonszámot! Kérjük, olvassa el ezt az oldalt! Amennyiben másért aggódik, ezt az oldalt ajánljuk figyelmébe.
2020. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
48%
Most vagy te akarsz öngyilkos lenni és próbálod másra fogni, vagy ennyire hülye az az ember.. mert tényleg ennyire hülye senki nem lehet. Akármennyire is fáj neki a szakítás ha valaki ép elméjű az nem csinál ilyet...
2020. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen nincs, a saját hülyesége kergette bele.
2020. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Ezt nőként szánalmasnak tartom és igen, ez lelki zsarolás. A másiknak semmi köze a te tettedhez, mivel senki se kényszerít bele ebbe, te csinálod ezt saját magaddal.

Ha lelkileg ennyire gyenge jellem vagy, akkor fordulj pszichológushoz.

2020. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

Valószínűleg elköltöznék. Ha a médiába is bekerülne akkor esélyes hogy a sok white knight egyből a fejemet akarná szedni, függetlenül attól hogy pontosan mivel kergettem őrületbe a csajt.


Hiszen mint tudjuk a white knight-ok eszméje szerint a lányokat akkor is meg kell védeni ha nincs igazuk.


Bár nem hiszem hogy tudnék olyat tenni ami ezt okozná. Max. egy fájdalmas szakítás, de arra meg az öngyilkosság sose megoldás, fel kell fognia hogy külön váltak az útjaink és kész. Sajnálnám.

2020. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg érdemes felhívni a lelkisegély szolgálatot inkább.


Nézd neked hogy esne? Lelkiismeretfurdalás ezerrel. De ha már ilyent akarsz a másiknak okozni neked jobb lesz? Nem. Akkor már marhára sehogy se fog neked esni, nem fogod látni mi lesz, mi sem, semmi zéró érzelem, gondolat, lehetőség.

Engem is ott hagytak, megcsaltak, hazudtak, összetörtem, kb minek éljek.

Szerelem mint olyan ott ro..adjon meg kb.

Inkább kerestem mást, sportot, gyüjtök kocsira, beleástam magam pár más témába lefoglaljon, felépítsem magam. Nehéz ezért napi tervek vannak csak kényszerítve magam ma takarítok, filmezek, emberek közé megyek stb.


Ha már ennyire megakarsz sebezni valakit inkább ne magadat akard hanem azzal tudsz elégtételt venni jobban szereted magad mint ahogy ő bánt veled. Ennyi

2020. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lazy Lover ***** válasza:
48%
Semmit nem èrdekelne
2020. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Médiában nem lenne benne, túl sok az öngyilkos nincs nagy hírértéke. Egyébként nem vele csesznél ki, hanem saját magaddal. Én azt gondolnám, hogy nem volt normális előbb-utóbb úgyis megtette volna valami "hiszti" kedvéért.
2020. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!