Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit csinálnátok, ha egy lány miattatok lett volna öngyilkos?

Figyelt kérdés
Egyetlen levelet hagyna hátra, amiben az irántad való érzéseit fejti ki és hogy tulajdonképpen te kergetted bele ebbe az egészbe. Nagy port kavarna az ügy, a médiába is bekerülne.
2020. jan. 7. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudnám magamravenni egy bomlott elme alaptalan rágalmait.


Sajnálnám, hogy nem fogadta el a segítséget, hogy nem olvasta el a társfüggőségről szóló könyvet, amit adtam neki, illetve bánt, hogy nem fordult szakszerű segítségért, bármennyire is próbáltam rá hatni én és az ismerősei, rokonai. Dühít, hogy ennyire tehetetlen volt, hogy ennyire nem érdekelte a saját sorsa, hogy ennyire elhagyta magát.


A média nem érdekel.

2020. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Senki ne legyen öngyi, tartsatok ki mindjárt nyár lesz, már csak pár hónap!
2020. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Semmit,nem érdekelne. Ő döntése, a családját sajnálnám, velük cseszne ki.
2020. jan. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A lelkiismeretfurdalástól bőgtem pár órácskát (úgy nyolcat tízet) aztán másfél évig nem volt kapcsolatom jobbára senkivel. A barátaimat szépen leépítettem,pár hónapig azt hittem magamról,hogy meleg vagyok. Aztán valahogy csak igazat kellett adnom a nyomozóasszonynak: a lány elmebeteg volt, nem tudtam volna megmenteni.
2020. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, az én exem is öngyilkos lett... "miattad lett öngyilkos" nem létezik.AZ öngyilkos hajlam az illetőben létezik, amit pech, ha pont a velem való konfliktusa hozott elő, de ugyanúgy előhozhatta volna bármiféle más, konfliktus is... előbb vagy épp később... az öngyilkosság az öngyilkos felelőssége, és nem másoké.
2020. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!