Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavarna a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna a párotok idegen lányokkal beszélgetne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barátomnak kevés a barátja és mindig ezzel indokolja hogy ő ezért beszélget ezzel a lánynnal de ez már a 2. Esett hogy ezt csinálja és engem nagyon zavar. Most értem én hogy barátkozni de miért kell azt feltétlen lannyokkal kene irogatnia

2020. jan. 10. 23:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem zavar. Még ha ölelkezik velük sem.

Nekem meg minden barátom fiú.

2020. jan. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Igen, zavarna. Ha kapcsolatban vagyok, én sem hajtok idegen kanokat. Nincs rá szükségem. Van párom, vannak barátaim, van családom. Ha új emberekrt akarok megismerni, azt már együtt tesszük meg. Nem fogok ilyenekkel szórakozni, mert egyrészt nem szarok az idegen emberekre, másrészt fontosabb nekem otthon a nyugalom és az, hogy a párom ne eméssze magát az én aljas, önző "kedvtelésem miatt", amiről minden normális ember leszokik egy kapcsolatban amúgy is.
2020. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Persze. Ne is szóljon lányhoz/nőhöz. Ha a boltban, postán, hivatalban nem dolgozik férfi, akkor ne is menjen oda! ( Szarkazmus volt)
2020. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
zavarna,ez bunkóság.
2020. jan. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Ez azért így erős tőled. Csak barátkozik, keres magához illő társaságot. Ennek inkább örülnöd kéne. Pontosabban nem ez az a dolog, ami miatt aggódnod kellene. (Vagy nem tudom... találna valami piálós kanbandát, akkor meg az lenne a baj, hogy kint lófrálnak meg vedelnek? Mi a jó? Azt mondd meg!)


Az a szint, amivel most itt előadtad a kérdést, tényleg csak egyetlen lépcsőfokra van attól, amit 3-as írt paródiaként 🤔

2020. jan. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
3mas nem arról van szó hogy ha valaki nőnemű elolennyel beszél az már zavarna hanem az ha küldd egy kepernyoket és látom hogy rajta van a chat feje és amikor egyszer láttam hogy becezgette akkor számon kértem es hazudott vele kapcsolatban innentol fogva jobban kivagyok hegyezve a csajra de szerinted nyilván nincs rá okom.
2020. jan. 11. 00:01
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Zavarna.

24F

2020. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem az ellenkező nemű barátokkal van baj

Azzal sincs baj, hogy új emberekkel barátkozik


De hogy számodra idegen csajokkal irkál és szórakozik, akik nem az előtted meglévő barátai, nem srácok és nem is mutatta be őket, ez nettó g eciség

2020. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Oké. Barátok becézik egymást. Ez még mindig nem bizonyíték semmire. Gyanús lehet, de az ártatlanság vélelme megilleti őt!


Valami olyat mondj, ami ténylegesen bizonyíték!!

2020. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Allandoan viszi mindenhova magával a telefonját nehogy véletlen megnezhessek rajta akármit pedig olyan esett meg nem volt hogy én kutakodtam volna a telefonján azt az üzenetet is csak azért láttam meg mert felnyitottam a telefonját és ott volt bezarva
2020. jan. 11. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!