Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavarna a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna a párotok idegen lányokkal beszélgetne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barátomnak kevés a barátja és mindig ezzel indokolja hogy ő ezért beszélget ezzel a lánynnal de ez már a 2. Esett hogy ezt csinálja és engem nagyon zavar. Most értem én hogy barátkozni de miért kell azt feltétlen lannyokkal kene irogatnia

2020. jan. 10. 23:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
14%
Igen zavar és nem esik jól, ergo mintha velem nem lehetne beszélni báriről. Én mindig is jó beszélgetőpartner voltam és a barátaiat is csak jótanácsokkal láttam el. A páromnak van lány lelki társa (legalábbis ezt bebeszéli magának), hisz a csajnak családja van, külföldön él. Egyszer úgyis rájön majd, ha akkora nagy barát lett volna nem megy ki külföldre és ne hagyja itt a fenébe.
2020. jan. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom hogy velem tudna mindenről beszélni hiszem részében azért vagyunk együtt mert megertjuk egymást és tudunk mindenről beszélni és én azt megertem hogy rajtam kívül is kellenek neki barátok ezzel nincs is gondom de ez már nálam akkor is sok egy kicsit
2020. jan. 11. 00:22
 13/17 Rockarc ***** válasza:
22%

Bizalomrombolo dolog ez. A hazugsag is az. Raadasul mar nem erzed biztonsagban a kapcsolatotokat. Innentol mar csak orak kerdese es el is koltozol. O annyira nem banna, hiszen nem veletlenul szorakozik idegen nocskekkel, te se tedd. Onnantol teljesen szabadon irogathatna, akinek akar, meg hazudnia sem kene.


Nem benned van a hiba, ezt semmilyen normalis ember nem turi el. O viszont nem normalis, mert normalis ember nem tesz ilyet parkapcsolatban. Keress normalis embert magad melle, nem fogod tudni se megvaltoztatni, se jobb belatasra birni. Neki ez a termeszetes viselkedesi modja, ami pedig sotet jovot vetit elore.


43F

2020. jan. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%

Velem exem csinálta ezt annak idején:

Elismerem, nem volt túl leleményes a kapcsolatunk, nem volt változatos, illetve barátai se nagyon voltak.

Hirtelen a vége fele minden megváltozott. Barátokat akart, de bele láttam a beszélgetésekbe és flörtölt másokkal.

Nem sokkal később szakított is.

2020. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Páromnak sok nő ismerőse és barátja van. Egyik legjobb baratja is nő volt. Ő elkezdett többet erezni,úgy hogy megszakította a kapcsolatot vele. Bízom benne
2020. jan. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%
Hadd kérdezzem már meg, miért kell azt lepontozni, akinek ez rosszulesne? Én sem csinálok ilyeneket, akkor miért kellene elviselni? Nem a haverjairól van szó, nem is olyan emberekről, akiket ismerek, akkor ez közös élet így? Ez normális így és nekem kellene nyelnem meg elfogadnom, hogy idegen nőkkel ismerkedik a párom és abba sem avat be, hogy kik ők és milyen jellegű ez az ismerkedés? Erre húzzak fel bizalmat, közös életet? Nagy szerencse, hogy mifelénk ez egyáltalán nem divat, mitöbb gerinctelenség. Páran itt nagyon el vannak tévedve...
2020. jan. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rosszul esne nagyon és ez szemetseg. A páromnak vannak lány barátai jó régről ez nem zavart sosem. Sőt találkoztam is velük illetve sose dugdosta előlem így a telojat így tök rendben van.


De ha hirtelen új csaj barátok kerülnének a képbe a semmiből igencsak ferdén néznék rá. Dühítő lenne és nem tetszene.

2020. jan. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!