Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy többszemélyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy többszemélyiségű lányba. Most szeret is meg nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideig nem láthattuk egymást, ez idő alatt pedig egy másik személyisége vette át az irányitást. Ez az énje egyáltalán nem szeret, sőt.

2020. jan. 11. 09:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Bocs de te nagyon át lettél baxva. :DD Szimplán hülyét csinál belőled. Tök jó duma, gondolom minden személyiségét más dugja. :) Versenyez azzal a kérdéssel amikor bemagyarázta a hűtlen fél, hogy a szeretője volt a felesége előző életében, és emiatt együtt kell lennie vele is. :DD
2020. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem itt nem a személyiséggel van a gond hanem, hogy mindkettötöknél szellözik a tetötér.
2020. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#12 Köszi...

Maradtál volna csendben, azzal mindenki jobban járt volna.

2020. jan. 11. 11:19
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
Ennek a lánynak nincs két személyisége, csak neked mondta, hogy finomabban adja tudtodra,hogy nem szeret. Nincs mit tenni, tovább kell lépni. Ehhez idő kell, lehet, hogy egy év is, de ki kell bírni.
2020. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#14 Köszi az újabb hasztalan választ...
2020. jan. 12. 11:31
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

azért, mert többszemélyiségű, ennyire nem osztja meg az érzelmeit, az nagyon extrém

mindegyik személyiségében feltűnne valamilyen szinten és nem feléd van ez, hanem a lány felé, most is vele van nem? az az erősebb énje és ezt az érzései érik el, azért volt veled, mert akkor elutasította a lány

egy egészséges ember is hajlamos több embert szeretni, de mindig van, akit jobban és az egyik egy idő után felejthető

nála ez látványosan mutatkozik meg, hogy ki az, akit valójában szeret

veled addig volt oké, míg imádatának fő tárgya nem foglalkozott vele, elfog felejteni, főleg hogy te nem fogod tudni a lány mellett előcsalogatni a másik énjét

2020. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Láttad hogy ezzel diagnosztizálták vagy csak ezt mondta neked? Egy több személyiségű ember nem így viselkedik.
2020. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#17

Mondta.

Miért, hogyan viselkedik? Utána olvastam, a "tünetek" nála is ugyanúgy megvannak.

2020. jan. 12. 17:05
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#18 Mondani sok mindent lehet. Csak szimplán átvert ennyi. Egy több személyiségű ember nem tud normális életet élni,vagy ha igen azt csak gyógyszeres kezelés mellett,mellesleg ha igaz lenne már rég egybe olvasztották volna az altereket. Akkoriban meg lehetett volna csinálni. Szóval vagy kamu a kérdés vagy a lány hazudott neked. Szimplán kihasznál ennyi.
2020. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Akár kamu, akár nem...

Összeolvadtak az alteregói. És leszbikus lett ezáltal.

Akármennyire röhejes, komolyan mondom. És ő is annak tűnt.


...nyugodtan röhögj, ez tényleg komoly. Bár lassan én se tudomy h sírjak vagy nevessek.

2020. jan. 12. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!