Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátnőmbe?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még ilyen közeli barátnőm mint ő, valahogy mindig kiemelkedett. Mindent megtennék érte, sokszor gondolok rá és mindenkire féltékeny vagyok. Ez az érzés egy éve tart, de úgy gondoltam ez max egy nagyon mély barátság. Viszont mostanában elkezdtem nagyon sokszor vele álmodni, szexuális téren is, így ezt nem tudtam hova tenni. Olvasgattam cikkeket és szerintem eddig csak azért nem foglalkoztam ezzel, mert nem akartam, hogy igaz legyen. Nagyon szeretem őt, de szerintem ez már nem csak egy baráti viszony. Van valakinek hasonló tapasztalata? Mit kéne tennem? Köszönöm előre is a válaszokat. 19/L
2020. jan. 5. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Én bevallottam a sajátomnak másfél év után. Nem mintha reális esélyét láttam volna annak, hogy össze akarjon jönni velem, egyszerűen csak nehéz volt már magamban tartanom, meg szerettem volna szabadulni a tehertől. Ő egy sérült lány, nem volt képes megfelelően kezelni már a gondolatát sem annak, hogy valaki így gondol rá (voltak csávók, akiknek bejött, de elmélyült érzelmekről szó sem volt), szóval ridegebben viselkedett velem, mint szerettem volna, és csomószor veszekedtünk, fél éven keresztül semmilyen szinten nem kerestük egymást, mert akkoriban ezt a megoldást láttam jónak. Több évembe telt eljutni odáig, hogy ne epekedjek utána, "csupán" emberként szeressem nagyon. Nem tudom, a te barátnőd miképpen reagálna, nem ismerem, de annyi biztos, hogy szenvedés lesz jóban maradnod vele, amennyiben ő barátként tekint rád.
2020. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!