Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfi a vonzódás minden jelét mutatja, de mégsem vonzódik?

Figyelt kérdés
Randevúzás, nyílt udvarlás nem megoldható egyik részről sem, nem vagyunk bátrak. Nagyon sok kérdést láttam itt is az oldalon, mindenhol ugyanazok vannak írva (gyakori érintkezés, szemezés, kedvesség és figyelmesség, további árulkodó jelek) ezek mind megvannak, de mégsem hiszem, hogy vonzódna. Nem akarok újra csalódni
2020. jan. 12. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is tudd meg hogy van e csaja.
2020. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól mondja az első. Én is hasonló szituban voltam nemrég, nőként én tettem meg a kezdő lépést és hónapokig beszélgettünk szóban és írásban, minden jel (beszéde, gesztusai, apró figyelmességek) arra mutatott, hogy vonzódik, aztán mikor én őszintén elmondtam neki, hogy tetszik nekem, akkor ezt tagadta, és azt mondta csak barátként tekintett rám mindig. Aztán kiderült, hogy házas...
2020. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van. Ti nők, ha tetszik nektek egy férfi, hajlamosak vagytok minden mozdulatát jelnek vélni.
2020. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. Ketszer is belefutottam.

De ugy, hogy minden hetveget egyutt toltottunk, ra se nezett mas lanyokra, sorolhatnam.

Aztan kijelentette, hogy csak haver.

Legkozelebb mar nem fogok eveket varni, es tuti, hogy nem fogok arra gondolni, hogy biztos csak felenk.

2020. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vonzani ezer ember vonzhat, attól nem akarok mindtől kapcsolatot.
2020. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!