Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet emiatt haragudni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet emiatt haragudni, vagy nincs miért?

Figyelt kérdés

Haragudhatok egy ferfire azert mert mással kezdett kavarni a szemem elött , amikor mi nem voltunk egyutt , tehat nem voltam se baratnö , se menyasszony , de viszont remenykedtem, hogy csak elmondja hogy kellekneki , mert úgy éreztem hogy van köztunk nagyonsok vonzalom , es keszpenznek vettem , hogy elöbb utóbb megmondja, mert sokat flörtölt es ölelgetett de végul megis massal kerult össze es mindezt az orrom elött tette mivel egy helyen dolgoztunk mindent láttam és habar jópofát vágtam belebetegedtem .

Láttam hogy halad a kapcsolat naponta , hogy egyre több idöt töltenek egyutt es már a munkából is lóg emiatt

Söt , mivel a csaj fiatalabbis volt mint en ugratott azzal hogy na ki a legfiatalabb a csoportból ? Pedig en mindig vállaltam a korom , es ö ezt tudta . Szinte bántani akart . Pedig en mindig kedves voltam vele

Most unnepek elött , ramirt vegul, talalkat kert , hogy ö milyen ellenállhatatlannak látott mindig es mindig tetszettem neki stb csak úgy éreztem késve jön mindez

Jobban fáj most az egesz mint amikor azt hittem , hogy viszonzatlan a vonzalmam.

Legszivesebben hallgatnak a szivemre de a harag , sértettség megállit

Én mindig gond nélkul továbbállok , de most nagyon nehez

Ti mit tennétek ? En ebbe a pasiba szerelmesvoltam es talan vagyok maig de mar nem tudom ha vagyok mèg mindig

Tévedek , ha haragszom , vagy az a csajjal lehet könnyebben ment , lehet az bedobta magat vagy az jobban vonzotta igy kezdemenyezett batrabban nem tudom. Menjek bele talalkaba , ti mit tennétek ?



2020. jan. 12. 11:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

Én férfiként így gondolom:

A másikkal azért jött össze mert valószínűleg tényleg gördülékenyen ment vele a dolog, több jelét adta, jobban reagált a közeledésre vagyis a pasinak könnyebb dolga volt. Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy a másikat jobban akarta csak nála könnyebben jutott célba.

Viszont én ha egy nőt akarok és tudom , hogy nekem ő kell akkor nem fogok lecsapni egy könnyebb prédára csak mert kéznél van és már főleg nem az előző szeme láttára. Ez valóban megalázó a nőnek és aki ezt nem fogja fel ill. nem veszi figyelembe az menjen a fenébe. Én ha nő lennék és ennyit értem volna akkor többé nem állnék vele szóba legalábbis nem kapcsolat témában (munkaügyben lehet muszáj). Lehetőség volt, mást választott...éljen a választásával.

És ugye látni milyen bunkó ha ezt megtette és ha ennek ellenére belemennél a dologba elvesztenéd minden értékedet előtte, csak az jönne le neki, hogy veled bármit megtehet. Értéktelen kihasználható nő lennél neki és szerintem így is tenne. Főleg a hazudozásai után nincs kétségem a karaktere felől.

2020. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szállj ki ebből a megalázósdiból. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, töröld. Lehet jókat szórakoznak rajtad a barátnőjével, hogy milyen könnyen lehet veled játszadozni. Én többet nem beszélnék vele.
2020. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Rockarc ***** válasza:
100%

Amik eszembe jutnak a leirasod alapjan a fickorol.


Eloszor is, amit #11-es emlitett, hajlamos a konnyebb ellenallas fel haladni. Ez parkapcsolatban eleg karos dolog, ha valaki kikezd vele, nem fog nemet mondani.

Masodszor infantilis. Az ovodaban volt a tetszes jele utoljara, hogy meghutuk a lanynak a hajat. Azzal, hogy kostolgatott, pont ugyanezt tette veled. Felnottkent. Igy akarta a figyelmedet felkelteni maga irant. Fajdalommal.

Harmadszor. Nekem az se jon be, hogy letagad dolgokat. Haritani fogja mindig a felelosseget, mindig mas lesz a hibas, a nyilvanvalot is letagadja, ha kell hazudni is fog.


Eleg komoly jellemhibak ezek. Mar csak az a kerdes, hogy ez neked miert kerdes? Ha nem akarsz egy igen elcseszett tarsat magad melle, akkor jobban teszed, ha bele se kezdesz semmibe. Sot, elgondolkodhatnal, hogy ennyi unszimpatikus tett es ramaty belso ertekrendre utalo magatartas mellett, mi az ami miatt vonzodsz hozza. Mert szamodra ez a leginkabb aggodalomra okot ado dolog. Mas no ennel kevesebbert is egybol hajitja az ilyen pernahajdert a kukaba, ismerd meg onmagad, hogy neked ez miert nem instant kill a kapcsolat szempontjabol.


43F

2020. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Kösz a valaszt

Azert nem instant kill mert apamra hasonlit es apam volt ilyen nözös es ilyen stilusú

Ezert vonz is

2020. jan. 12. 21:53
 15/22 Rockarc ***** válasza:
100%

Felnott emberkent csak el kene jutni oda, hogy ne potapat keress magadnak. Ertem, hogy eleg melyen rogzult egy ferfiminta benned, de ezt le kene vetkozni es a sajat igenyeid alapjan differencialni a szemelyiseged. Mert azok, amiket felsoroltal biztos nem a boldogsagod zaloga. Legyen sajat eleted, valj le a szuleidrol, a mintakrol, a neveltetesedrol. Alakitsd at magad olyanna, amilyenne te szeretned, mert kulonben sokat fogsz szenvedni az eletben.


43F

2020. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Átalakitottam magam . Tudatosan élek

Egyszeruen vonzónak tartottam . Ez nem jelent semmit .

2020. jan. 12. 22:44
 17/22 Rockarc ***** válasza:
100%

"Egyszeruen vonzónak tartottam . Ez nem jelent semmit ."


Ne viccelj, olvastad a sajat kerdesedet? En is latok olyan noket, akiket vonzonak tartok, de attol meg szo nelkul tovabb tudok setalni. Reszedrol ez boven tobb, mint vonzodas. Es hajlando lennel a legrosszabbat is elviselni, csak azert, mert hasonlit apukadra viselkedesileg. Hat ebbol nekem nem az jon le, hogy te erett no lennel es felnott ember modjara gondolkoznal. Komoly psziches zavarban vagy es vesztesre allsz az atalakitott onmagad vs apai minta harcban. HA ilyen helyzetben ennyire erosen hezitalsz az apai minta miatt, akkor az bizony koros. Keress fel egy pszichologust, mert az egesz eletedben ilyenekbe fogsz belefutni, ne cseszd el, a leirasbol nem derul ki a korod, de mar jopar sikertelen even lehetsz tul.


43F

2020. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hajlandó elviselni semmit .

Elsö szerelmemre hasonlitott elöször de utana apamra

Ok lehet egyzeruen vonzónak tartottam , kihagyhatom apamat es mindnekit

2020. jan. 12. 23:44
 19/22 Rockarc ***** válasza:
86%

Felreerted. Nem kell magyarazkodnod, nekem tok mindegy, hogy osszejossz-e vele, vagy sem. Sajat eleted, ugy cseszed el, ahogy akarod. Arra probaltalak meg osztokelni, hogy ismerd meg onmagad, es tudj nemet mondani olyan dolgokra, amikrol sut, hogy ez gaz. Akkor is, ha nosztalgiaval gondolsz bizonyos szempontbol ra, vagy pedig az osztoneidet birizgalja.


Legyel ember, legyen meg a magadhoz valo eszed, es elj egy boldog eletet. Ha neked jo ez a ficko, akkor vele. Ha nem, akkor massal. En azert tettem fel a kerdeseket, mert vastagon kilog a lolab a sracnal, te meg ennek ellenere ra vagy gerjedve. Ez pedig baj. Tenned kene ellene. De leginkabb az okot kene megszuntetni, nem pedig a tunetet kezelni.


43F

2020. jan. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszi , igaz. Irj még
2020. jan. 13. 01:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!