Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik valaki, akiből azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik valaki, akiből azt hittem, kiábrándulok, mikor lesz valakije, de nem így történt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta már, hogy tetszik egy srác. De nem volt köztünk semmi. Aki csak tudott az érzéseimről, mind azt javallotta, hogy felejtsem el. Engedjem el, hagyjam, mert túl regóta tetszik, túlzottan ahhoz képest, hogy nincs köztünk semmi, és nem is lesz, mert egyikünk se lép, nem érzi azt amit én, stb. Mondani könnyű. Mindig azt feleltem ilyenkor, hogy majd ha lesz valakije, úgyis kiábrándulok belőle, elefelejtem.

Na, most már van valakije, és nem is felejtette el őt a szívem. Egyszerűen csak szerelmes vagyok. Ő olyan, hogy viszonylag magas, nagyon világos bőrű, barna hajú és arcszőrű, kék szemű. Mosolygós, udvarias, romantikus, kedves, jó humorú. Mindig edz, sportol, jó a teste emiatt. Intielligens. Jóképű. Nem lehet nem szeretni. Mindenki kedveli.

Az lenne a legjobb, ha megismernék valakit, akivel összejönnék, de eddig még nem törtent meg, ki tudja, mikor fog.


2020. jan. 12. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtál odamenni beszélgetni?
2020. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!