Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nős férfivel kezdeni miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfivel kezdeni miért bűn, ha a vonzalom kölcsönös?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 21:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

"Onfelmentes ez a poliamor, meg a tobbi baromsag."


Itt azonosítottad.

A poliamor az, hogy több szerelmed van. Se több, se kevesebb.

Ebben mi volna az önfelmentés?

2020. jan. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Rockarc ***** válasza:
100%

Oke, akkor elmagyaraznad, hogy hogyan kapcsoladott a poszthoz a poliamoros hulyeseged? Mert en azt gondoltam van kapcsolat, hiszen ehhez a poszthoz irtad, aminek az a cime, hogy "Nős férfivel kezdeni miért bűn, ha a vonzalom kölcsönös?"


Amugy ezt a monogamia megkerdojelezeset is megforditanam. Azert vagy ember, mert tudatos donteseket tudsz hozni, az allatias osztoneiddel szemben. Nem a farok csovalja a kutyat. Nem vagyunk allatok, akik neha feltalalnak egy ket dolgot, majd rohangalnak tovabb a mezon egymast hajkuraszva, amikor a sajat farkuk kergetese mar nem okoz leirhatatlan oromot. Emberek vagyunk, tarsas lenyek, kozossegeket alkotunk, torodunk egymassal. Ha valakit bantanak megvedjuk, ha a valaki fel egyedul, akkor megfogjuk a kezet, ha valaki sir, akkor megvigasztaljuk. Aki bantja a masikat, az meg a holdig rugjuk.


Poliamorkodsz itt, az erkolcsi tartas legkisebb jele nelkul egy noi magazin felmuveltsegevel. Ertem, hogy te ebben utazol es ezt nepszerusiteni akarod, de a keretlen tukmalas meg mindig spamnek minosul.


43F

2020. jan. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"Amugy ezt a monogamia megkerdojelezeset is megforditanam. Azert vagy ember, mert tudatos donteseket tudsz hozni, az allatias osztoneiddel szemben. Nem a farok csovalja a kutyat."


Már megint te teszel egyenlőségjelet a többszerelműség és a promiszkuitás közé. A kettő egymás ellentéte pedig.

2020. jan. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"Oke, akkor elmagyaraznad, hogy hogyan kapcsoladott a poszthoz a poliamoros hulyeseged?"


A 13.-tól kezdődik a párbeszédünk. Belekérdeztél, arra válaszoltam.

2020. jan. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

- „ő kérte arra, hogy legyen több kapcsolata a férjnek, merthogy a feleségnek is van.”

- „Tok mindegy mit mond, ha nos, akkor nem kell a farkara ugrani.”


Mit nem értesz azon, hogy van egy házaspár, akik többszerelműek, legalábbis a férj állítása szerint? Nem róhatod fel senkinek, hogy úgy létesít szerelmi kapcsolatot, hogy nem fogad fel magánnyomozót, hogy utánajárjon, az-e az illető, akinek mondja magát.

Minden ilyen esetben, amit ismerek,a férfi a kezdeményező, sok esetet ismerek, ahol még a személyazonosságáról is hazudott a pasi.

Szeretném tudni, miért a felszedett nő a hibás akkor szerinted.

2020. jan. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Rockarc ***** válasza:
100%

#26

Aki ilyen hulyesegekkel takarozik, az ne akarjon parkapcsolatot. Mert az ket emberrol szol, nem pedig 222-rol.


A hibas pedig mindig ket ember, mert akarhogy is csinaljuk egyedul nem lehet megcsalni a masikat, valaki kell meg oda. A kerdes is arrol szol, hogy "nos ferfival kezdeni", tehat a masik no pontosan tudja mi az abra.


Felre akarod magyarazni az egesz sztorit, hogy valami onigazolast hozzal ki belole. Egy kristalytiszta helyzet lett vazolva, te meg hadovalsz mindenfelet, eloszor ezt, utana azt, csak a poszt kerdesevel nem kapcsolatos alternativ valosagot epitesz. Azt meg nem sikerult elmondanod, hogy mi a celod ezzel, de mar irtal egy csomo kommentet hozza.


A valasz az, hogy bun, le is lett irva tobbszor, hogy miert, akarhogy is probalod elrelativizalni. Tudod az is egy emberi dolog, hogy vallalni kell a tettekert a felelosseget. Mar a gyerekektol is elvarjak, amikor eltorik a vaza, vagy amikor nincs kesz a hazi feladat. Felnott emberkent visszataszito, amikor valaki nem vallaja a tetteit, pontosabban sunnyog mert a kovetkezmenyeket nem akarja vallalni, ami jelen esetben az ossznepi megvetes. Nyugodtan erezd sz.arul magad, ha vetesz a tarsadalmi normak ellen. En nem szeretnek egy levegot szivni az ilyenekkel.


43F

2020. jan. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

"A kerdes is arrol szol, hogy "nos ferfival kezdeni", tehat a masik no pontosan tudja mi az abra."


Én pedig pont azt mondom, hogy miért tudná?

A kérdés nem tartalmazza azt, hogy tudja!

Az esetek 100%-ában, amiket én ismerek, az egyedülálló fél vagy NEM TUDJA, hogy a másik házas - sokszor még a valódi személyazonosságát sem !!! -, vagy ÚGY TUDJA, hogy megállapodtak abban, hogy nyitott kapcsolatban élnek.



" akarhogy is csinaljuk egyedul nem lehet megcsalni a masikat, valaki kell meg oda."


Tehát egymásbaszerettek egy nővel. Összejöttök. És nem tudod, hogy házas, mert egyedülállónak mondja magát.

Miben vagy hibás?

2020. jan. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

"A valasz az, hogy bun, le is lett irva tobbszor, hogy miert, akarhogy is probalod elrelativizalni. "


Az ellenkezője is le lett írva csak ebben a topicban több embertől.


Én az utóbbi 3 évben még fórumon se találkoztam más véleménnyel, és az életben sem.

Teljesen meg is vagyok lepődve, azt hittem, már túllépett az emberiség ezen az ostobaságon - amit projekciónak hívnak.

Mindenki, akivel beszéltem az elmúlt években, felismeri ezt.

Nem is értem, mi dolgom még ezzel a témával.

2020. jan. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

" pontosabban sunnyog mert a kovetkezmenyeket nem akarja vallalni, ami jelen esetben az ossznepi megvetes"



Ezt rám érted? Én soha az életben nem sunnyogtam semmilyen tekintetben. Minden titkot leleplezek, minden csalót feljelentek. Büntetőjogból írtam az első szakdolimat. Szerinted???

2020. jan. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Rockarc ***** válasza:

Mondanam, hogy valaszolok, de latom nem megy az erto olvasas. Tartsak szoelemzest, hogy a nos ferfi, mar akkor nos, amikor kikezd vele, es ennek a tudataban is van, hiszen nos ferfikent jellemzi, nem pedig hazassagszedelgonek, vagy akarmi masnak. De inkabb aludni megyek, kar beled a karakter.


Remelem legalabb a kerdezohoz eljutott, amit irni akartam.


43F

2020. jan. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!