Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nős férfivel kezdeni miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfivel kezdeni miért bűn, ha a vonzalom kölcsönös?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 21:58
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

" akarhogy is csinaljuk egyedul nem lehet megcsalni a masikat, valaki kell meg oda."



Tehát egymásbaszerettek egy nővel. Összejöttök. És nem tudod, hogy házas, mert egyedülállónak mondja magát.


Miben vagy hibás?


Továbbmegyek!!

Honnan tudod, hogy nem történt még meg veled ez?

2020. jan. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
31: Oké. És mi van azzal a verzióval, hogy ők nyitott kapcsolatban élnek?
2020. jan. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Harmadik verzió: Anyukám 25 éve együtt él egy nős férfivel. Ők hárman így döntöttek. Szerintem joguk van hozzá, nem tartozik másra. (Bár én kidobnám a pasit, az én lakásomban élősködik, egy kanalat nem vett bele sosem.)

Szerinted mért nincs joguk ehhez?

2020. jan. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Úristen, még ennyi álszent barmot!

Egy kapcsolat 2 emberen múlik. Ha a nős férfi is akarja, akkor elképzelhető, h neki is rossz a kapcsolata és mást szeretne. Rengeteg ilyen van. Egy kapcsolatnak pont az a lényege, h a 2 fél boldog legyen egymással. Sokszor van, h a 2 fél már nem boldog. Mi a megoldás? Mindkét fél keres mást.

Természetesen olyan is van, amikor a jó kapcs. ellenére lép félre vki, az meg utána viselje a következményeket. De ahol vkinek a félrelépésen jár az esze, ott nyilván nem is felhőtlen a kapcs.

Tehát aki mást keres, ott nyomós okok is vannak. Az pedig nem bűn.

2020. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!