Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szexből szerelem? Lehetsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexből szerelem? Lehetséges ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már fél éve lassan ismerek. Kezdetben elég sok időt töltöttünk együtt, ebédeltünk, beszélgettünk élőben órákon át, mindig kereste a társaságomat, próbált finoman hozzám érni, játszottunk is elég sűrűn együtt. A viszonyunk tökéletes volt olyan szempontból hogy iszonyat udvarias és előzekeny velem, bármilyen problémám volt számíthattam rá, azon ritka ember az életemben akivel a hasonló nézetek miatt remekül tudtam -beszélgetni és aki nem zárkózott el soha a mély témák elől sem. Csak ugye teltek a hónapok én meg egyszerűen nem vettem észre, hogy olyan nem barátiak az érzéseim felé. A környezetünk biztos volt benne hogy szerelmes belém. Azonban a jó viszonyunkból egyszer csak flörtölés lett. Abba a hibába estünk hogy nem beszéltük meg hogy ki mit szeretne ezzel az egésszel kezdeni. És egyszerűen csak úgy alakult hogy lefeküdtünk. A szex az nagyon jó volt. És őszintén szólva... olyan ez a srác mintha nekem lenne kitalálva. Ugyanazok a céljaink az életben... eléggé nehéz eset vagyok, de nála jobban ember nem kezelte még a problémáimat. Úgy érzem hogy minden adott lenne ahhoz hogy ez tartós kapcsolatként megállja a helyét.

A gond az hogy elmondtam hogy én nem csak szexelni szeretnék vele. Ő viszont eléggé sok nem túl helytálló érvvel támasztotta alá azt hogy ez miért nem jó ötlet. Úgy éreztem hogy konkrétan erőlködve keresi az ilyen sablon dolgokat, hogy szerinte ő nem olyan srác akire nekem szükségem van... meg ilyesmik.

Egy darabig nem nagyon beszéltünk de mostanában elkezdett megint javulni a viszonyunk. Ami azzal jár, hogy nem lenne ellenére ha megismételnénk a szexet, csak ugye ő ezt érzelmek nélkül szeretné.

A vonzalom adott, egymás társaságának az élvezése is megvan.

És nem tudom igazából hogy van e ennek bármi esélye hogy ebben a szituációban ráébredjen arra hogy ez működne.

Barátnőm azt mondta hogy szerinte megijedt mert hogy nem egy helyes pasi és hogy mit akarhat tőle egy olyan lány aki jobban néz ki. De én nem hiszem hogy ez lenne a háttérben.

Akik ismernek mind a kettőnket élőben ők pedig ugye tudták hogy ez lesz a vége mert elvileg annyira látszott ez rajtunk. Csak ők azt is feltételezték hogy össze is fogunk jönni.



2020. jan. 15. 10:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat is.



#9 esnek: "Köszönöm" de nem érzem magamat sem butának sem naivnak. :) Fentebb pedig írtam válasz formájában hogy elengedem a témát... tehát ez elég erősen téves gondolat részedről.



Utolsónak: Én 20 éves vagyok, a srác pedig 23.

2020. jan. 15. 18:41
 12/12 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg nem kellene cinkezni a kérdezőt. Előfordul ez sokszor. Kedvesség, szeretgetés, jó sex es szerelembe esünk. A férfiak meg úgy szeretnek szerelembe ejteni, hogy folyton újabb es újabb nővel tennék ezt. Mintha az nem lenne kihívás, ugyanazt a nőt újra es újra meghódítani. Csak az ugye nehezebb...
2020. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!