Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy nő, aki nagyon tetszet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nő, aki nagyon tetszett, sokat küzdöttem értünk, de nem jött össze. Két napig borzasztóan éreztem magam, de mára váratlanul jól vagyok. Még visszaeshetek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Altalaban olyankor esik vissza az ember mikor valamikor valamiert maga alà kerül az ember. Olyankor meggyengül.

Legjellemzöbb amikor uj kapcsolat kudarca miatt az exhez akarnak visszamenni.


De nem csak kapcsolati kudarc okozhatja azt hogy meggyengülsz. Hanem pl amikor egyedül erzed magad nincs ott senki. Vagy barmi mas is.

2020. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha elkezdtél kötődni hozzá, akkor az bizony nem fog megszűnni ilyen hirtelen.

Inkább egy ignorálási szakaszban vagy. Vissza fog térni.


Kötődés megszűnéséhez a gyász folyamatát javaslom áttekinteni.

2020. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez átmeneti, tapasztalat.
2020. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik jól... :((
2020. jan. 18. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam volt, hogy sok-sok hónap után végre jól voltam, majd két hét után estem vissza. Mindenféle külső hatás nélkül, váratlanul.
2020. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor készülök arra, hogy rossz lesz. :(
2020. jan. 18. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!