Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jut eszembe mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jut eszembe mindig a volt szerelmem, amikor ittas vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy párom aki 30 évvel volt idősebb tőlem. Pár évig együtt voltunk de szüleim, a körülmények, kor, gyerek kérdés és minden egyéb miatt szakitottunk.

Ennek már három éve, van azóta egy férjem akivel külföldre költöztünk és gyerekvállaláson gondolkozunk.

Van az életemben viszont egy olyan hiba, hogy amikor pohárhoz nyúlok, buli vagy alkalom miatt, mindig csak a volt párom jut eszembe. Olyan, mintha bekapcsolnák ugyanazt a szomorú dalt a fejemben valahol és csak rá tudok gondolni. Ebből nem volt rendszer idáig, mostanában viszont többször nyúlok italhoz mert imádok engedni a lefojtott érzelmeknek. Napközben, józan napjaimban csak páromra koncentrálok, szeretem őt de elkezdtem dugiban inni sajnos. Nem tudom, mit csináljak, ha abbahagyom az ivást, akkor még pár év múlva lesz esélyem elfelejteni a régit? Úgy tűnik nálam forditva működnek a dolgok... nem azért iszom, hogy felejtsek.


2020. jan. 21. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Ne igyál és engedd el a papát
2020. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:D
2020. jan. 22. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!