Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom kiverni a tanáromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a tanáromat a fejemből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly végeztem az egyetemmel. 23/L vagyok.

Az egyetemen, ahova jártam, van egy tanár, aki fiatal(32/F), és engem már első évben megfogott, mikor oda jártam, de egyáltalán nem tanított engem. Úgy voltam vele, hogy ez egy plátói szerelem, meg hát tanár, nyilván rengetegen rajonganak érte.

Sokszor volt, hogy egymásra néztünk, mosolyogtunk, vagy el-elkapta a tekintetét, amikor ránéztem, majd vissza, és rám mosolygott. Szóval úgy éreztem, kölcsönös a szimpátia.

Lassan egy éve, hogy végeztem az egyetemmel, azt hittem, ha elmegyek, dolgozok, elfelejtem, de nem!!! Nem viccelek, azóta fáj érte a szívem. Minden nap eszembe jut, hiába ismerkedek(bulizom, programokra járok, dolgozom, tanulok itthon is), és rendesen betegnek érzem magam, hogy ez a pasi nincs mellettem, én ilyet még soha nem éreztem.

Szerintetek érdemes lenne egy év után felkeresnem? Se facebookja, se instagrammja, semmije nincsen, azt sem tudom, hogy léphetnék kapcsolatba vele, de még ott tanít, ez biztos, mert vannak alsóbb éves barátnőim, őket tanítja.

Szerintetek mit tehetnék?


2020. jan. 25. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Látogass el egy pszichológushoz! Egy olyan férfi után sóvárogsz, aki nem létezik. Soha nem váltottál vele egy mondatot sem, nem is ismered, még csak nem is tanított soha. Beleképzelsz egy rakás nem létező dolgot és kifogásként használod arra, hogy a való világban kockázatokat vállalj és próbálkozz. Szerintem a legjobb, amit tehetsz, hogy beismered, hogy baj van a fejedben és igyekszel benne rendet tenni!
2020. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Talán majd egyszer téged is elér a felnőtt kor.
2020. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elért a felnőtt kor, egy 3 és egy 5 éves kapcsolatom volt eddig, helytállok az életben, nem gondolom magamat gyerekesnek, éppen ezért lep meg engem a helyzet, mert mint írtam, ilyen még nem fordult velem elő.

Általában, ha futólag megtetszett valaki, akkor el is felejtettem, vagy a személyiségébe szerettem bele, és ez most más.


Lehet tényleg pszichomókusra szorulok.

2020. jan. 25. 16:15
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én felkeresném a helyedben valahogy. Még ha nem is lesz belőle semmi, legalább nem maradnak benned olyan gondolatok, hogy mi lett volna, ha...
2020. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Ugyan már! Mi lenne? Egy vadidegen pasiról beszélünk, aki 1-2x az irányába mosolygott (már ha egyáltalán). Pszichopaták hajtanak fel vadidegeneket ilyenekért. Igen, szakembert keress, ne ezt a szerencsétlen embert!
2020. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így egy év elteltével már azt sem tudja hogy létezel, mert ha rád így nézett meg mosolygott, akkor ezt megteszi mással is.
2020. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha érezne valamit irántad, akkor legkésőbb az utolsó szemeszterben felkeresett volna valamilyen ürüggyel. Ez egyoldalú szerelem, de 50%-os eredményed már van: Te akarod, ő nem = 50%.
2020. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval ellentétben szerintem nincs baj a fejedben, mert ha nem is mindenkinek az életében ugyan, de valóban némelyekkel előfordulhatnak ilyen megmagyarázhatatlan és elmúlhatatlan vonzalmak egy konkrét személy iránt. Férfiként nekem is volt ilyen az életemben. Azt éreztem, mintha már nagyon-nagyon régóta ismerném az illető hölgyet, pedig még nem is beszéltünk. Aki hisz a lélekvándorlásban, az ezt könnyedén megmagyarázhatja; aki viszont nem, annak valamilyen mélylélektani, tudatalatti folyamatot kell feltételeznie a jelenség mögött.


Mindenesetre lehet, hogy segítene rajtad, ha kapcsolatba lépnél vele, mert lehet, hogy kijózanítana, mivelhogy másnak képzelted. Ha egyetemen tanít, megkérdezheted a tanszéki titkárnőnél, hogy mikor van fogadóórája, s bekopoghatsz hozzá mondjuk egy szakmai kérdéssel, hogy pár szót váltsatok. Kis szerencsével egy ilyen rövid találkozás is elég lehet, hogy kiábrándulj; ha pedig épp ellenkezőleg, erősödik a vonzalom közöttetek, akkor akár egy kapcsolat is lehet belőle. Így vagy úgy, mindenképpen jobb lesz, mint a jelenlegi patthelyzet.

2020. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

" Aki hisz a lélekvándorlásban, az ezt könnyedén megmagyarázhatja"


Persze, menjen be fogadóórára, meg adja elő is neki, hogy előző életük óta egymásnak vannak rendelve..


Szaksegítség! Most!


//Kezd a YOU-ra hajazni a sztori, kevesebb pszichothrillert kellene néznetek.//

2020. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!