Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most miért mondta ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért mondta ezt a férjem? Nem kell neki baba?

Figyelt kérdés
Már szeretnénk ha lenne.. Én nagyon várom már és ezt mondtam neki erre azt mondja hogy addig jó még nincs. Miért lenne már jó mikor szeretnénk már régtol? 5 éve vagyunk együtt nyáron volt az esküvőnk már mindenki kérdezi mikor lesz gyerek.
2020. jan. 26. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő mèg nem szeretne. De ezt mièrt nem vele beszèled meg?
2020. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, ő mégse szeretne annyira.
2020. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hàt ugy látszik csak te szeretnéd a babát ő még nem...
2020. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem le kéne üllnötök beszélgetni.

Ne ess abba a hibába, hogy a vágyaid kivetíted rá, mert később visszaüt.


Nekem ennyiből az jött le hogy sodródik az árral (veled) de neki, ha magába néz akkor más jövőkêpe van.

Ha beszélsz vele ne sürgesd, ne vetítsd ki az elképzeléseid, tehát ne ugy kezd, hogy "ugye te is várod a babát?"

Kérdezd meg tőle mit szeretne 1-2 év múlva, hogy látjátok a jövőtöket. És ha azt mondja, mert bízik benned, hogy ő még nem áll készen, vagy még nem tudja akarja-e a babát, akkor tartsd tiszteletbe az érzéseid!

(ezt a beszélgetést mondjuk én esküvő előtt időzítettem volna)

2020. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Fél a változástól,de,ha megszületne a baba,lehet másképp látná a dolgokat. Mi is úgy vagyunk a párommal,hogy szeretnénk,meg jó lenne,de ha megkapom a havim, kicsit szomorüak is vagyunk.
2020. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Már szeretnénk ha lenne"


"Nem kell neki baba?"


Szerintem te is érzed az ellentmondást, azért mert te szeretnél az nem jelenti azt, hogy Ő is szeretne. Az a véleményem, hogy ez eléggé markáns kinyilatkoztatás volt az Ő részéről.


Az már teljesen más kérdés, hogy hitegetett-e avval, hogy Ő is szeretne vagy pedig nem is volt semmi beszélgetés erről és evidensnek vetted azt, hogy Ő is akar.

2020. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő csak azért mondta, hogy szeretne, hogy akkor egy darabig békén hagyod.


Egyébként pedig le kéne már sz**arni, hogy mások mit gondolnak.


Kérdezgetik és??


Te miért akarsz gyerek, hogy elmondhasd, végre neked is van?

2020. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De beszélgettünk erről és mondta hogy kell neki. Meg régebben mikor vigyáztam barátnőm lányára 1 napot akkor is nagyon sokat játszott vele és kérdezte nekünk mikro lesz? Azért nem értem most miért mondta ezt.
2020. jan. 26. 22:21
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen tisztázd vele, beszélgess vele erről. Senki nem fogja megmondani helyette azt, hogy szeretne-e gyereket. Érdemes lenne azt is tisztázni, hogy valóban akar vagy csak hülyít és rabolja az idődet, ha esetleg megszületik a gyerek lehet-e egyátalán apaként számítani rá és nem lesz-e tele a gatya és lelép stb.


Azt meg magadban kell tisztázni, hogy valóban akarsz-e gyereket vagy csak azért kell gyerek, hogy képeket lehessen lőni róla és "dicsekedni" és a külső környezeti nyomásnak megfelelni. Nem lenne rossz az sem, ha azt is kiderítenéd, hogy a párod azért mondta-e azt, hogy akar, hogy a te részedről érkező vágynak/nyomásnak megfelelő választ adjon.

2020. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán félre siklott a kommunikációtok.

HA ő azt mondta szeretne akkor ezzel a mondattal arra célzott amire sokan mások, hogy ha gyerek van onnantól nem biztos hogy annyi időtök és energiátok marad egymásra.Vége a 11 után mászok ki az ágyból hétvégéknek, az éjjeli alvásnak stb..stb..stb.

Ha fiatalok vagytok és nem hajt benneteket a tatár(biológiai óra) akkor simán csak élvezzétek a közös életet.

De amúgy elég szomorú hogy 5 év után 1 mondat tartalmát nem tudod vele megbeszélni, hanem inkább idegenektől kérdezed miért mondhatta.

2020. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!