Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyot a férjem mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyot a férjem mert nem jött össze a baba 😕😕😕mit tegyek? Hagyam had menjen?

Figyelt kérdés
2016. okt. 16. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Igen, hagyd. Tudom, nehéz, de ha valaki őszintén szeret, akkor veled marad a nehézségben is.

(Egyébként mért nem próbálkoztatok örökbefogadással? Már ha nem indiszkrét a kérdés.)

2016. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nekem van egy 11 èves kisfiam ès nagyon szeretnènk közös babàt 28 èvesek vagyunk 5 ève vagyunk együtt 3 ève probàlkozunk babàval 2 szer sikerült teherbe esnem de sajnos mind2 ő 9 hètre elment èn voltam minden féle vizsgàlaton velem minden rendben de ő nem volt hajlando semmit teni az ügyèrdekèben ès inkàb le lèpet😕😕
2016. okt. 16. 12:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább adj hálát!

Ilyen férfi mellett úgyis egyedül maradtál volna.

Jobban kéne megválogatnod a pasikat, ha már elsőre se ment. (17 évesen szültél?)

2016. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy lelépett. Ha férjként ennyire nem ér semmit, apának sem lenne jó. Most kaptál esélyt hogy szerezz magadnak egy normális pasit. Nem egy ilyen töketlent, aki gyereket akar, de még csak kivizsgáltatni sem hajlandó magát.
2016. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%

Ja, ez is a férfi hibája, mert gagyi a spermája, ez nem is ember.


Amúgy nem nagyon megy neked ez a dolog. 17 évesen is hülyére vett valami hapsi, most is... Hmm-hmm... Lehet szakítani kellene a "öntörvényű macho az jó lesz apának is" felfogással?

2016. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igy ismeretlenül is sokat segitettek nekem köszönöm nagyon igen 17 èvesen szültem tudom mèg fiatal voltam nagyon de nem bàntam meg mert ő az èletem èrtelme😊!!!
2016. okt. 16. 13:19
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem akarlak megsérteni, de szinte biztos, hogy ez még 100%-al megnehezíti a normálisabb férfiakkal való kapcsolatod... Az ilyen "csak a gyerekemnek élek" nők nen nagyon szoktak ebből kitörni.
2016. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy percig ne sajnáld!

Ha arra nem hajlandó, hogy egy fájdalommentes mintaadás után kiderüljön, nem-e vele van gond (jajj, hát mi lenne a férfiúi önérzetével), akkor nem ér annyit, hogy bánkódj miatta.

Ha menni akar, add rá a kabátot.


Főleg így, hogy neked egészen biztosan lehet gyereked (ott a bizonyíték), neki meg ki tudja. Lehet, hogy még meg fogja ezt bánni, ha mással sem jön össze.


Egyébként minden gonoszság nélkül, talán jobb is, ha a baba nem sikerült. Idővel lelépett volna, ha nem most és ezért, akkor másért. És egy gyerekkel is nehéz párt találni, nem hogy kettővel (két apától).

2016. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, ez is a férfi hibája, mert gagyi a spermája, ez nem is ember. "


A férj akarta a gyereket, ki sem vizsgáltatta magát az asszonnyal ellentétben, és ő lépett le mert az asszony nem tudott szülni neki. Ez igenis a férfi hibája. Nem az hogy nem jött össze a baba- hanem a viselkedésével van gond.

2016. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hàt csak engem hibàztad hogy nemtudok terhes lenni..bizom abban hogy megbànja majd hogy igy töntött mert egyèpként nagyon jo volt a kapcsolatunk...
2016. okt. 16. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!