Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most miért mondta ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért mondta ezt a férjem? Nem kell neki baba?

Figyelt kérdés
Már szeretnénk ha lenne.. Én nagyon várom már és ezt mondtam neki erre azt mondja hogy addig jó még nincs. Miért lenne már jó mikor szeretnénk már régtol? 5 éve vagyunk együtt nyáron volt az esküvőnk már mindenki kérdezi mikor lesz gyerek.
2020. jan. 26. 21:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Még egy bolond nő, akit csak azért csinál fel a férje, hogy befogja végre a pofáját és ne ezt a gyerekdolgot pörgesse mániákusan... Már elnézést.
2020. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Gyereket nevelni hatalmas szívás. Aki ezt nem látja az álomvilágban él. A párod valószínűleg erre utalt. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy nem jó a gyerekvállalás de elképesztően kemény, idegőrlő meló. Tulajdonképpen bármennyire is szeretne valaki gyereket azt be kell látni, hogy ezerszer könnyebb, nyugodtabb és jobb amíg nincs. Hogyha te ebbe bele sem gondoltál még akkor nem biztos, hogy jó ötlet a gyerekvállalás mert nagyot fogsz csalódni amikor rájössz, hogy nem cukormázas álomvilág.
2020. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ, de lehet, hogy olyan helyzetben vagytok (anyagiak, stb.), ami miatt még nem biztos, hogy itt az ideje.
2020. jan. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő ezt úgy értette, hogy addig jó míg nincs, hogy addig nyugi van, kipihentek vagytok, ha lesz gyerek, akkor még jön a rohanás, kialvatlanság...stb.

Mellesleg mi van akkor ha mindenki kérdi, mikor lesz gyerek? Senkinek semmi köze hozzá, én az ilyen kérdésre le sem szoktam állni.

2020. jan. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ezt sem tudjátok megbeszélni, akkor tényleg ne vállaljatok gyereket.
2020. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!