Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire igaz, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, ha egy férfi szeret, hegyeket mozdit érted, csak hogy veled lehessen?

Figyelt kérdés
Erre csak szex után jön rá , hogy szeret?

2020. jan. 27. 10:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%

Ha az a szeretet kölcsönös akkor sokmindent megtesz az ember, de sokszor a nő magasról lesz**arja, hogy mit tesz egy férfi ha az nem érez különösebb vonzódást iránta, a csillagokat is lehozhatja neki az égről...


akkor sem kell neki..


aztán jön egy bunkó paraszt aki csak azt mondja szexi vagy jól nézel ki és máris irány az ágy...

2020. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%

10# Igen, itt is előjön a szokásos hozzáállás: Ha jóképű akkor udvarol és nem zaklat, pimaszul flörtöl és nem bunkó, szenvedélyesen szeret és nem elnyom a szeretetével, stb.


Tehát nem az a lényeg hogy a férfi mindent megtesz, hanem hogy a nőnek bejön-e külsőre mert akkor mindegy mit csinál úgyis jó lesz.

2020. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
És ez forditva is igaz
2020. jan. 27. 14:06
 14/17 anonim ***** válasza:
53%
1-esnek minden szavát aranyba kéne foglalni. Sajnálatos, hogy lepontoztátok.
2020. jan. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 peca1000 ***** válasza:
47%

Ez csak a balekokra igaz.


Voltam én már szerelmes, de max. kavicsot mozgattam meg hegy helyett :)


Nem érdemes keményen kűzdeni senkiért, mert annyi más nő van, aki egy kedves szóért már gombolja a gatyámat :)


Pedig csak egy átlagos, aputestű férfi vagyok :)

2020. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak ha valóban, tényleg szereti a másik felet, akkor teszi ezt meg.
2020. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Semennyire. Ez nem a nemtől függő dolog, hanem személyiség kérdése.


Az első szerelmem is imádott, szerintem még évekkel a szakítás után is, de rögtön elfogadta a szakítást, sosem tett értem semmit. :) Pedig lehetett volna esélye. Van, aki csak megül a seggén.

2020. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!