Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez kihasználás részemről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kihasználás részemről, vagy normális? 23/L

Figyelt kérdés

Szóval, összejöttem a párommal egy hónapja, úgy hogy nem szeretem szerelemből, csak kedvelem, szeretek vele lenni, kedves, megértő, mindent megtesz értem, ő viszont nagyon szerelmes belém, én viszont csak elvagyok vele.

Elmondtam neki, hogy én nem vagyok belé szerelmes, csak kedvelem, jobban mont egy barátot. Azt felelte "Nem zavarja hogy nem szeretem őt úgy, mindent megtesz azért hogy boldog legyek mellette!"

Tényleg nagyon szeret, én viszont csak nagyon kedvelem, de nincs meg az a plusz, nem hiányzik annyira ha nem találkozunk....

Ez igy korrekt részemről szerintetek?


Voltatok már úgy együtt valakivel hogy nem voltatok szerelmesek?


2020. jan. 27. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kihasználás kérdésében nem is igazán az számít, hogy mennyire vagy szerelmes, hanem az, hogy miként bánsz a pároddal, mennyire vagy rá tekintettel, stb.


Pl. A #7-es válaszban leírsz story nem azért igazán szar, mert az egyik fél nem szerelmes, hanem mert a hazugságok, megcsalás, bántás, sértegetés aljas mocsarába süllyedt a kapcsolat. Én úgy vélem, hogy normális ember tekintettel van a párjára, értékeli az együtt töltött időt és ha szakítanak is utólag, az nem bántó módon történik.


Volt részem olyan “langyos” kapcsolatban, ahol legalább korrektek voltunk egymással szemben a barátommal. Nem éreztem azt, hogy megbántanám, átvernèm, amúgy se jellemző rám, alapjáraton rendes voltam vele és én is igyekeztem a kedvében járni időközben. Idővel elváltak útjaink, de nem haragban váltunk el.

Inkább az gázos, ha valakit hamis illúziókba ringatnak mindeközben, gátlástalanul hazudnak, rosszul bánnak vele, stb.

2020. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Minek szerelem egy kapcsolathoz? Ilyen alapon félévente váltogathatná mindenki a párjait. Vannak sokkal fontosabb dolgok is egy kapcsolatban, amikkel jól működhetnek a dolgok.
2020. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még várok pár hónapot adok még esélyt a dolognak, hátha :) ....

2020. jan. 27. 18:23
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 3 hónap telt el mire elkezdtem azt érezni, hogy szerelmes vagyok, szóval ha jól elvagytok egymással akkor minden rendben, majd ez is kialakul.


Egyébként én többször is jártam úgy, hogy nagyon szerelmes voltam, de a kiválasztottam nem akart tőlem semmit, szóval ez a szerelem dolog nagy pofára eséssel is járhat.


32%F

2020. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!