Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érez még valamit, bár én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez még valamit, bár én mindent elszúrtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Volt egy rövidebb parkapcsolatom egy férfival. Nagyon szerettük egymást. Már az elején megmondta hogy velem képzeli el a jövőjét. De én elszúrtam. Megbántottam. Olyan dologgal amitől mindig is félt, hogy az arcába vágják. Sokan bántották. És én is megtettem. Akaratlanul. Nem gondolkodtam miért mondtam. De megtettem. Kikapcsolt az agyam. Elszúrtam mindent. Szakított. A legjobb ember akivel valaha is találkoztam. Tiszta a lelke. Csupa jóság és szetetet. De nem puhany. Nőként anmyit kaptam töle, mint eddig soha senkitől. A tenyerén hordott. Én tönkretettem mindent. Ilyen férfira vágytam egész életemben. Nem. Nem 18 vagyok hogy így beszélek. Voltak parkapcsolataim. De ő más. Legjobb. Volt. Nem beszélt velem egy ideig utána. Én mindig próbálkoztam. Megmondta hogy töröl az életeből látni sem akar. Aztán én egy idő utan megint probalkoztam tovább. Ő nem is valaszolt csak napok múltán. Hogy szetetnék csak tudni róla. Nem nagyon kommunikalt. Aztán 1x csak egy buliban volt, felhívott akkor többször is. Hogy miert bantottam én őt. Ő engem soha. Igaza volt mindenben. Onnantól úgy ahogy beszéltünk. Aztán karácsonykor felhívott és mondta hogy megpróbál megbocsátani, de csak legjobb barátok maradjunk. Úgy akarja tovább. Belementem természetesen. Örültem ennek is. Azóta minden nap beszélünk, írogarunk van hpgy órákat telefonon. Szóval ő is en is minden dolgomról tud. Nincs senkije. Van 1-1 kalandjade annyi.

Nekem sincs senkim. Felajánlotta hogy ha igénylem, rá számíthatok, ha szükségem van a szexre. Náka belefér. Baratsag extrákkal. Szokta mondani hogy szrtet de csak úgy mint baratot. Ezt is. Belementem. Örültem neki. Együtt voltunk. És nem sietett elfelé tőlem. Nevettünk, beszélgettünk. Vagy 4 órán keresztül. Ölelgetett, puszilgatott. Amúgy személyesen csak néhány percre szoktunk találkozni nem nagyon van idő rá. De segít, vigyáz rám úgymond. Bármikor számíthatok rá. De barát....

Annyira szeretem őt. Közel van hozzam marmint ha talalkozunk. És mégsrm érinthetem meg. Úgy...

Annyira fáj. Elszúrtam. Ha valakije lesz abba én belehalok. Megszakad a szívem majd. De be fog következni. Szóval így vagyunk. Minden mozzanatáról tudok. Keres, hív. Én is őt. Ilyen közel van hozzám, mégis oly távol..


2020. jan. 28. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem érez. Ha valóban olyan jó ember lenne mint mondod és érezne, már mondaná.
2020. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy félre ismerted ezt a palit. Nagyon jó, tisztességes embernek írtad le, ehhez képest szexkapcsolatot ajánlott. Ez a kettő nálam nem passzol.

Mivel bántottad meg?

2020. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Lehetsz még ágymelegítő. Valószínűleg annyira nem bánthattad meg, pont kapóra is jött. Naivka.
2020. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi nem fogsz meghalni.
2020. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

🤣🤣

Ő az a típus aki 2 perc alatt talál magának. Nincs rám utalva.

2020. jan. 28. 17:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyan dologgal amivel mast mar kizart az életéből. Teljesen.
2020. jan. 28. 17:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szitu, én is rettenetesen megbantottam tavaly az exemet, aztán írtam neki néha, meg hogy sajnálom, próbáljuk meg újra, dtb, aztán végül az lett belőle, hogy néha összejartunk.

Decemberben megmondta, hogy köztünk soha nem lesz normális kapcsolat, bár más okok miatt (nem illunk össze?), és hogy nem érzéketlen, jól esik neki egy-egy ölelés, de ne lássunk ebbe bele többet...


Azóta barátom van most, de még mindig írt nekem utána többször is, pedig egyik exevel sem jártak össze, és simán találhatna valakit szexre, én sem értem, miért csinálta ezt.

De egy biztos : nem szerelemből.

2020. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős a sztori. Velem is megtörtént...Szerintem te ennek az embernek csak egy bábu vagy. Szexre megfelelsz, de ha van önálló véleményed, vagy kinyitod a kis szádat, akkor azonnal sz.. r ember leszel a szemében. Ezzel az egésszel csak magadat szívatod meg.

Amúgy eljön az idő, mikor mással fog enyelegni. Erre készülj fel! Az ilyenektől semmi jót ne várj! Én már most nem is beszélnék vele. Porig fog alázni, ha nem zárod ki az életedből. Tapasztalat!!!...

2020. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mikeXxX ***** válasza:
Nekem pedig férfiként ismerős ez a dolog pedig én mindig segíteni akartam neki mégis sok sértést kaptam tőle de erre csak egy dolgot mondok majd az élete igazolja neki hogy kit dobott el régen.
2020. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!