Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Raafika kérdése:

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a munkahelyemen.Nagyon bejön,sokszor gondolok rá,és az elején egyértelmű jeleket adott arra hogy akar tőlem valamit.Mikor elhívtam meginni valamit,azt mondta hogy eljön velem következő héten.Már itt gyanús volt,hogy nem hinném,hogy annyi dolga lenne.Végül mindig húzta,míg a végén kinyögte hogy csak barátként néz rám.Mikor erről dumáltunk,megmondtam neki hogy én nem tudok csak a barátja lenni.Ő is azt mondta hogy nem hisz a fiú-lány barátságban.Továbbra is együtt szünetelünk mintha mise történt volna.Maradjak csak jóba vele,már gondolom semmi esélyem.Rohadt hosszú lett,tudom.

2020. jan. 28. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el!

Semmi értelme a plátói szerelemnek.

Biztos akad valaki akinek többet jelentenél. Erre van egy csomó internetes társkereső 😉

2020. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oke, csak elég gáz lenne ha több heti beszélgetés után csak ugy azt mondanám neki, köszi elég volt.
2020. jan. 28. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Szexuálisan nem tart vonzónak, de beszélgetni jó veled. Ennyi. Kezeld ugyanígy vagy kerüld.
2020. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszi a válaszokat.
2020. jan. 28. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik valaki, én a hátsómat a plafonhoz verem örömömben, és azonnal igent mondok. Ezt a nőt nem érdekled, felejtsd el!...
2020. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A te neved Rafael??
2020. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem,miért?
2020. jan. 28. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak azthittem az itteni neved alapján.
2020. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!