Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van a baráti körötökben vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a baráti körötökben vagy a családotokban olyan pár, akik az egymással való megismerkedést követően nagyon hamar összejöttek, összeköltöztek, esetleg össze is házasodtak?

Figyelt kérdés
2020. jan. 29. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Egy éven belül az összeset lezavarni gyorsnak számít? Esküvő később volt, csak eljegyzés (egy év után) és összeköltözés (3 hónap után) :)
2020. jan. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismertük egymást felszínesen évek óta, de az összejövés után másfél évvel már házasok voltunk. 😊 16 éve imádjuk egymást.
2020. jan. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Munkaebédből vacsora lett, majd együtt töltött éjszaka, 3 hónap után összeköltözés, 8. hónapban házasság.

6éve együtt, töretlenül lángolunk és imádjuk egymást.

2020. jan. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keresztanyamat tudom felhozni példaként. 2018 szeptemberében házasodtak össze alig egy év után. Igaz ők már 50 körül vannak.
2020. jan. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2014márciusban jöttünk össze. Júniusban összeköltöztünk. 2015 áprilisban esküvő.

Azóta 2 gyerek van. Szeretjük egymást

25N

2020. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik barátnőmék jegyezték el egymást 7 hónap ismertség után, egy éven belül meg is volt az esküvő, utána rögtön gyerek. Kicsit mindig szkeptikus vagyok az ilyen gyors házasságokkal szemben, de ők tényleg nagyon jól működnek együtt, úgyhogy örülök nekik. :)
2020. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!