Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aszociálisabbak! Hány évesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszociálisabbak! Hány évesen, hogyan ismerted a jelenlegi párkapcsolatodat, férjedet/feleségedet, és hogyan és menny idő után jöttetek össze?

Figyelt kérdés
+ Milyen nehézségeid voltak - ha egyáltalán voltak - a kapcsolat elején, ami nehezedre esett?

2020. febr. 2. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Soha nem volt kapcsolatom.
2020. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

22 évesen

Tinderen

Kb 3 hónapig randiztunk, utána jöttünk össze

Annyi nehézségem volt, hogy rohadtul nem voltam kíváncsi az emberekre, ezért vagy halasztgattam a randikat, vagy el sem mentem. A párommal éjszakákon át beszélgettünk előtte és nem szorított sarokba azzal, hogy ő azonnal kapcsolatot akar, eleinte csak hetente találkoztunk, amit egyre jobban vártam és egyre gyakrabban akartam vele lenni.

A többi embert azóta is leszarom.:D

2020. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eddig egy rövid, pár hónapos kapcsolatom volt, amit utólag annyira nem erőltettem volna, mert nem voltam szerelmes. Elég magasra tettem most a mércét, de másodszorra csak annak akarok esélyt adni, akivel úgy érzem, hogy külsőleg és belsőleg is egymásra találtunk. 19/L
2020. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
20 évesen ismertem meg. Egy pályaudvaron tőle kértem útbaigazítást. Elkísért, barátok lettünk. Sokat beszélgettünk, voltak közös programjaink. 1,5 hónap kellett hogy beleszeressek és még ugyanennyi idő, hogy eljussunk a járásig. Ennek már több mint 10 éve.
2020. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!