Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lányoknak tényleg nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg nem jön be ha egy fiú ismerkedési szándékkal megy oda hozzájuk?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már, hogy ők csak úgy jönnének össze egy fiúval ha előtte már kötetlenül megismerkedtek egymással. Azt viszont nem szeretik ha egy ismeretlen fiú ismerkedési szándékkal leszólítja őket és úgy próbálna velük ismerkedni.
2020. febr. 10. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ez hülyeség. Ha jól néz ki a férfi, akkor örülnek.
2020. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Attól függ hogy mész oda. Ha egyszerűen, kedvesen mész oda, akkor elhajtanak a halál fszára. Viszont ha egy bömösből füttyentesz nekik, akkor szó nélkül csinálhatsz velük amit csak akarsz :)
2020. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De bejön, viszont ahhoz magabiztos férfinek kell lennie.
2020. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Így van. Max akkor hajlandóak belemenni a dologba, ha kivételesen jóképű vagy.
2020. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2020. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik nekik a pasi akkor nagyon is örülnek neki.
2020. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel, függetlenül attól, hogy tetszett-e a fiú vagy sem. Számomra sokkal természetesebb és jobb volt, ha előtte kötetlenül, barátilag ismerkedtünk meg. De nem mindenki ilyen, ez nagyon személyfüggő.
2020. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!