Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselnéd ha ma beszélné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselnéd ha ma beszélnél utoljára az életben azzal akit mindennél jobban szeretsz?

Figyelt kérdés
Egy ilyen előtt állok.
2020. febr. 13. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Túlléptem már ennél ezerszer nagyobb traumán is, szóval nagyon fájna, de nem lenne a világ vége. Sajnálom, kitartást kívánok.
2020. febr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit kifejtenéd nekünk kérdező hogy pontosan miről van szó? Nem mindegy hogy az illető súlyos beteg és lehet ma meg fog halni vagy ő szakítani akar veled vagy külföldre megy dolgozni stb stb
2020. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Leírtam a lényeget... Akármilyen körülményt felvázolhatok a lényege ez.
2020. febr. 13. 11:43
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Mivel 2020 van és már csak akkor nem tud velem beszélni valaki, ha ő sem akar, így nem csinálnék belőle ügyet. Éljen boldogan, nekem is elmúlik.
2020. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az első szerelmem meghalt, az apámtóp meg magam menekültem el. Mindkét embert szerettem másképp ugyan, de nagyon szorosan. Ezek után úgy hiszem, minden idióta szakításból fel tudok állni.


Az ember mondjuk trauma nélkül is megtanul vállat vonni az ilyen fszságokon, mire elmúlik kamasz. Minek kell ilyen drámázós kérdésekbe belesüppedni?

2020. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlen, hogy ez velem valaha is megtörténik, mert olyan embert, aki nincs jó érzéssel irántam, sose tudnék szeretni, pláne nem mindennél jobban.
2020. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én senkit nem akarok megölni, tehát nem tudom.
2020. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

4: "Mivel 2020 van és már csak akkor nem tud velem beszélni valaki, ha ő sem akar..."


Vagy ha meghal.

A kérdés vonatkozhat arra is, hogy halálos beteg szülőd, testvéred, házastársad, netán gyereked ágya mellett állsz.

2020. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Meglepődtem mert akar velem beszélni továbbra is
2020. febr. 13. 14:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor mégse halt meg, ez jó hír!
2020. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!