Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselnéd ha ma beszélné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselnéd ha ma beszélnél utoljára az életben azzal akit mindennél jobban szeretsz?

Figyelt kérdés
Egy ilyen előtt állok.
2020. febr. 13. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Borzalmas lenne, kínfájdalom.
2020. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ugyanarra gondoltam, mint 10-es!

Vannak még csodálatos gyógyulások!

:-)))))

2020. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez a személy a párom. Egyikőnk sincs olyan helyzetben, hogy ezen kelljen gondolkozni szerencsére, de ettől függetlenül mindig úgy éltük az életünket, hogy ha holnap vége akkor boldog, teljes életünk volt. Ez ugyan így értendő a kapcsolatra is, sosem akartunk kimondatlan dolgokat hagyni. Nyilván rohadtul fájna a dolog de tudom, hogy nincsenek beteljesületlen dolgok, kimondatlan szavak, megbánások közöttünk.
2020. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#8 Jó, nyilván ha meghal valaki, akkor nem. De a hülye is sejti, hogy itt valami viszonzatlan szerelem, vagy hasonló lehet a háttérben, nem halál.
2020. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Persze, csak a kérdező, gyk-s szokás szerint, rébuszokban beszél.

Mi meg próbáljuk kiugratni a nyulat a bokorból. :DDD

2020. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!