Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy nem?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk egyutt. Az elejen minden jo volt. Tényleg tökéletes. Marmint o. Vannak celjai, hasznos dolgokat csinal, mindig a kedvembe jar, tenyleg mindent meg tesz ertem.Es itt vagyok en, egy celtalan, megtort lany, akit sok csalodas ert, utalja onmagat, nincsen normális csaladja, baratai, utal ott elni ahol el, szorong, panikrohamai vannak es olykor depresszios. Eveszavarral kuzdott regen, de az mara se mult el teljesen. O mindent tud rolam, a multamrol. Itt van, mellettem. De valamiert meg se erzem azt, hogy lelkileg teljesen tamogatna. Nem tudja, nem erti, mi tortenik olykor velem. Sokszor megbantom akaratlanul. Neha nem is akarom latni, aztan meg borzasztoan hiányzik. Kicsit ugy erzem visszafog, ketrecbe vagyok mellette.De bem az o hibaja, csak olyan, mintha mellett3 nem tudnek eros lenni. Nincs hobbim, minden erdeklodesemet elvesztettem. Nem szeretem a sulim, az osztalyom. O van nekem, de neki minden mas meg van, ami nekem nincs. Es igy nehez. Mit kene tennem? Beszeltunk errol,hogy tegyek dolgokert, de hogy ha egyaltalan nincs kedvem? Elni nincs kedvem? Az is lehet hogy mar csak a megszokas miatt vagyok vele? O tudom hogy szeret. De en nem tudom mar hogy mit erzek. Magamat is gyulolom, hogy o fontos ember en pedig nem. Mit gondoltok? Mi lehet a baj?
2020. febr. 14. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus kell neked, de sürgősen!
2020. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, hát szerintem már az jó ha ő szeret, miközben te nem szereted magad... ha elbizonytalanodtál, lehet már tényleg csak a megszokás tart mellette.
2020. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!