Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy ne ölelgessen már állandóan?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon szeretem, mielőtt még megkapom, hogy milyen vagyok. De már unom, hogy mindig megölel, csak úgy, mindenféle indok nélkül. Random bújik, szeretget meg ölelget és már ne csüngene rajtam...
2020. febr. 14. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát így, ne ölelgess már állandóan.
2020. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ, hogy most akarsz szakítani vagy később. Ha most akarsz szakítani, akkor egyszerűen mondd meg az igazat. Úgy meg fogod bántani, hogy soha többé nem áll veled szóba. Ha nyújtani akarod a kínszenvedést, akkor ne mondj semmit. Előbb-utóbb el fog hidegülni tőled az elutasításod miatt. De így ő is szenved, mert nem érti mi bajod van vele, még vehemensebben próbálkozik az öleléssel. És Te is szenvedsz, mert neked ez nem esik jól.
2020. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan lányt, aki nem ennyire ragaszkodó. Ő meg olyan férfit, aki ezt szereti. Nem kell kínozni egymást.
2020. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz? Eszem ágában nincs szakítani, csak szimplán kevesebb ölelést kérek..
2020. febr. 14. 22:06
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem akarsz szakítani, akkor szépen viszonozd az ölelést. Minél inkább biztonságban érzi magát a barátnőd, annál kevésbé fog csimpaszkodni. Ha megmondod neki, hogy nem esik jól az ölelése, abból szakítás lesz. El fog hagyni. Elveszíted a bizalmát, azt fogja hinni, hogy nem szereted.
2020. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Néha tényleg idegesitő egy idő után,de lehet szépen kezelni
2020. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Küldd el nekem, szivesen lennék vele.
2020. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első kapcsolatomban én is ilyen bújós voltam. Aztán a barátom leteremtett, hogy ne ölelgessem már állandóan. Onnantól fogva már napi 1-2x is "féltem" megölelni, mert nem tudtam, "szabad-e". Mindenképpen nagyon finoman mondd neki, mert bennem például elég nagy törést hagyott.
2020. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Hát te egy rideg alak lehetsz, én imádnám ha folyton ölelgetne a barátnőm. Nem is vagy szerelmes belé, ha ezt irod.
2020. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te is annyira szereted őt mint ahogy ő téged? Mert akkor nem értem. Tudom, hogy teher tud lenni, ha túlszeretnek, de azért ölelget, mert nem kell különösebb indok, hogy ölelgessen, annyira szeret. Inkább örülj neki, próbáld meg ne úgy felfogni, hogy jajj má' megint. Hanem ölelj vissza. Hagyd, hogy öleljen, mert gondolom, ha szereted ő a legfontosabb.
2020. febr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!